Mor Perde ve Döşeme Modelleri

Türk tekstil sektöründe ilk markalardan biri olmayı başaran Epengle hazırladığı Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda mor ve mor renginin tonlarına yer vererek perdelik ve döşemelik kumaşlarında koleksiyonunun rengini belirlemiş oluyor.

Mor Koltuk Döşemesi

Mor Koltuk Döşemesi

Epengle 1961’den beri Türkiye de kumaş ve perde modasına yön veren tekstil sektörlerinden birisi.Günümüzde tüketicinin farklı zevk ve beğenilerine cevap vermeyi iyi bilen marka,üç bin beş yüze yakın çeşitli desenlerdeki perdeleri tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Mor Perde ve Döşeme Modelleri

Mor Perde ve Döşeme Modelleri

Kadife ise kış geldiğinde vazgeçilmezler arasında yer alıyor.Eskilerden günümüze kadar uzanan kadife artık sadece klasik mekanlarda değil yeni trendlere uygun bir biçimde renk ve desenleriyle evleri süslüyor.Döşemelikte ve perdede kullanılan kadifenin rengi bu sene can alıcı ışıltısı ile mor oluyor.Evlerine farklı bir hava katmak isteyenler desenleri ve canlı renkleriyle Epengle’yi tercih ediyor.

Mor Perde ve Döşeme

Mor Perde ve Döşeme

Ev tekstili ve perdede üretimini uzun yıllara dayandıran Epengle döşemelik,deneyimini modanın son trendleriyle harmanlarken,renklerin birbirleriyle olan ahenkli uyumunu da koleksiyonlarında kullanmaktan mutluluk duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir