Sarev Ev Tekstili

Ev tekstili konusunda modayı, trendleri; kendi yorumları ile birleştirerek çarpıcı koleksiyonlara imza atan Sarev; 2009 yılında da yatak odalarını daha özel kılacak çalışmaları ile dikkat çekiyor.

Sarev Ev Tekstili

Sarev Ev Tekstili

Alanında genç bir marka olmasına karşın, oldukça güçlü bir yorumcu olduğunu kısa sürede gösteren marka; kurulduğu günden bu yana sergilediği tasarımları ile Sarev çizgisinin belirgin bir şekilde yer edinmesini sağlamayı başardı.

Marka; geniş ürün yelpazesini konumlandırdığı mağazaları ile de yaygınlığını her geçen gün artırıyor. Temmuz ayı içinde İstanbul’da açılacak iki yeni mağaza; Optimum ve Metrocity alışveriş merkezlerinde hizmete girecek. Tüketicisine her an daha da yakınlaşan Sarev’in 2009 koleksiyonunda yer alan jakarlı nevresim takımları da bu mağazalardaki geniş ürün gamı içinde yerlerini alacak.

Jakarlı nevresim takımları %100 pamuk satenden üretilmiş. Modellerin tasarımında; dingin ve sıcak bir atmosferin yansıtılmasına, ruhsal tatmine ve küçük detaylarla daha da keyifli hale gelen yaşam olgusuna ağırlık verilmiş.

Modeller; bireysel beğenilere seslenebilecek bir renk ve desen kurgusunda yorumlanmış. Uygulanan mekanın duyumsattığı zevkli kurgu, bireyin yaşam felsefesine yakın durma isteği, modellerin ayrıntılarına işlenmiş. Soft renklerin dünyasına yapılan bir yolculuk olarak da tanımlanabilecek bu zarif kurgu, kullanıcısının kendi yansımalarını bulabileceği bir ortam yaratmayı hedefliyor.

Modellerde güllü ve duvar kağıdı desenli çalışmalara rastlanıyor. Zamanın akışı içinde kendisine elit bir platform hazırlayan ve geleceğe kalacak bir çizgide çalışılan ürünler; çift kişilik özel Sarev Exclusive kutulu ambalajında beğeniye sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir