Yatak Odaları Nevresimle Şenlenecek

Yatak odalarının dekorasyonunu tamamlayan, renk ve desenleriyle ortama sıcak bir atmosfer kazandıran nevresim takımlarında bu yıl renkler hüküm sürüyor. 2013 nevresim modelleri yatak odalarında adeta karnaval havası estirecek.

Bir dönemin vazgeçilmezi olan, beyazın ağırlıkta olduğu ve üretiminde sadece birkaç kumaş çeşidinin kullanıldığı nevresimlerden üzerine dijital baskı dahi uygulanabilen nevresim takımlarına çok hızlı bir geçiş yaptığımızı söyleyebiliriz. Hastane odalarını andıran yatak odaları artık sadece eski fotoğraflarda karşımıza çıkıyor. Günümüzde birbirinden renkli ve kullanışlı tasarımlar yatak odalarının en gözde ürünleri konumunda.

yatak odası nevresim takımları

yatak odası nevresim takımları

Popüler firmaların ürettiği 2013 nevresim modelleri incelendiğinde tasarımcıların sınırları bir hayli zorladığı net bir şekilde görülebiliyor. Renkleri kullanırken son derece bonkör davranan bu isimler yine bayanlardan tam not almayı başardı.

Şehir manzaralarından kişiye özel tasarımlara, kır çiçeklerinden geometrik desenlere kadar çok farklı ve şık bir kreasyonla yeni yıla merhaba diyen modellerin hepsi derin uykulara ve renkli rüyalara davetiye çıkarıyor.

2013 nevresim modelleri için internette ilgili, ürünün satışını yapan web sitelerinde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Yeni nevresim takımlarını gördükten sonra yatak odalarınızı yenilemek için sabırsızlanacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir