Yatak Odası Örnekleri

Bu konumuzda yatak odası takımları, yatak odası modelleri ve yatak odası örnekleri konusunda bilgiler ileteceğiz..

Yatak Odası örnekleri

Yatak Odası örnekleri

Diğer odalardan farklı olarak yatak odası çok daha özenle dekore edilmelidir. Dekorasyon esnasında yatak odanızı rüya gibi bir mekana çevirebilmenizi sağlayacak püf noktaları sizin için araştırdık..
Dekorasyon esnasında Dikkat edilmesi gereken başlıca kurallar
En başta yatak odanız için gerekli olan en iyi mobilyayı yani yatağı seçin, bu seçimde mutlaka yatağınızın rahat olmasına özen gösterin.Bir odanın olmazsa olmazı yatağıdır. Yatağınızı rahat seçmeniz durumunda ilerde bu seçimden mutlaka memnun kalacaksınız. Mağazaya gittiğinizde yatağınızı seçerken kendinize en uygun olan en rahat yatağı bulana kadar tüm yatakları deneyin.

Yatak Odası önerileri

Yatak Odası önerileri

Sizi rahat ettirecek yatakta bulunması gereken özellik yatağın partnerinizin hareketini hissettirmeyecek donanıma sahip olmasıdır. Bu yüzden partnerinizle birlikte yatağı almadan önce deneyin.
Yatağınızı aldınız şimdi sıra geldi yastık ve yorgana..yatak ta olduğu gibi yastık ve yorganda da çeşitlilik çok sentetik kaz tüyü ya da alerji yapmayanlar.Rahat ve yumuşacık bir yastık yatak odanızı vazgeçilmez bir mekan haline getirebilir.
Çarşaf seçiminde genelde beyaz tercih etmenizde yarar var fakat renkli ve farklı dokuda kumaşlarda kullanabilirsiniz.
Duygusal mekan olarak adlandırabileceğimiz yatak odaların da çarşaf dışında battaniye seçimine de dikkat etmelisiniz kaşmir bir battaniyeyi ayak uzunuzda kullanarak hem görselliği arttırıp hem de soğuk kış gecelerinde bu battaniyeyi yumuşacık kendinize sarabilirsiniz.bunun dışında yün bir battaniye de kullanabilirsiniz yün battaniyeler kaşmir battaniyeye göre daha ucuz battaniyelerdir.

Yatak Odası Takımları

Romantik düşünün
Yatak odaları görsel açıdan en fazla zenginleştiren aksesuarlardan biri de perdelerdir.Perdeler mekanı lüks romantik çekici kılan gereçlerdir.Bazen uyumlu olması için metrelerce kumaş almak zorunda olsanız da buna değeceğine emin olabilirsiniz.
Ayrıca yatak odanızda kullanacağınız cibinlik odaya ayrı bir hava katacaktır.

Yatak Odası Dantelleri

Güzel bir dekor için:
Eğer duvarlarınız yüksekse perdeleri uzun seçmenizde fayda var. Uzun perdeler odaya rüya gibi bir görüntü katacaktır
Yatak odanız yeterince genişse yatak odanıza ekleyeceğiniz küçük bir koltuk ve sehpayla odanızı vazgeçilmez bir mekan haline getirebilirsiniz.bir de şömineniz varsa keyifli geceler sizi bekliyor demektir.
Gece lambası ortama görsellik katar.
Son olarak yatak odası için halı seçmenizde yarar var. Sabah kalktığınızda yumuşak bir zemine ihtiyacınız olabilir..

One comment

  • Dear Sir
    My name is Shlomo Shmuel and i am from Israel Can you please tell me from witch company is the bedroom set with the brown one drawer night table
    Thank you in advance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir