Yatak Odası Uyku Setleri Tavsiyeleri

Yatak örtüsünden tutun yatak nevresimlerine.. uyku setlerinden yorganlara yastık ve çarşaflara geniş bir koleksiyon yataş ile sizlere sunuluyor..

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yetişkin grubunda yer alan bir çok ürünün yanı sıra; özenli yatak örtüleri de markanın gücünü gösterdiği alanlar arasında…. Tek ve çift kişilik çalışılan, günlük kullanımdan çeyizliğe dek farklı beklentileri yanıtlayan modeller, hem bekarların hem de evlilerin yatak odalarını süslüyor.

Yatak örtüsünü mekanın atmosferini belirleyen ana unsurlardan biri olarak algılayan Yataş; günümüzde daha da çeşitlenen beğenilerin tümünü karşılayabilecek yetenekte bir ev tekstili koleksiyonu içinde, bu özel ürünü yorumluyor.

Yatak Odası Uyku Setleri

Modellerin renk ve desen seçimlerinde, kullanım amaçlarına ve kendilerine yüklenebilecek ek işlevlere yönelik uyumlar dikkate alınmış. Yeni evleneceklerin çeyizlerinde olduğu kadar, günlük olarak değerlendirecekleri ürünlere dek yaratılan bu çeşitlilik; aynı zamanda klasikten moderne dek de uzayabiliyor.

Uyku Setleri

Uyku Setleri

Kimi zaman gotik çizgiler, dömi klasik formlar ya da ışıltılı yüzeylerle zenginleşen tasarımlar; kimi zaman da çizgiler, kontrast renkler ve minimal öğelerle birleştirilerek, modern dünyaya açılıyor. Markanın yatak örtülerinde göze çarpan bir diğer önemli özellik de çift kişiliklerde olduğu kadar, tek kişilik modellerde de aynı özenli ve bol seçenekli bir yapının oluşturulmuş olması.

2 comments

  • Sitede cok guzel yatak odasi uyku seti gordum. Ama malesef nerde ve nasil alabilecegim yazmiyor. Lutfen bana bu konuda yardimci olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir