Yorgan Yastık Modelleri

Yataş mobilya; uyku konusunda, geçmişi oldukça eskilere dayanan bir deneyimin sahibi… Markanın yatak konusundaki güçlü imajını destekleyen uyku ürünleri, günümüz insanının ihtiyaçlarını da karşılayabilecek alt yapılar içeriyor.

Yorgan Modelleri

Sağlıklı bir uyku ortamı oluşturmak için bir çok farklı kavramı bir araya getirmek gerekiyor. Terlemeden ve üşümeden uyumak, uyku kalitesini doğrudan etkileyen faktörler arasında… Bununla birlikte anti alerjik ve anti bakteriyel ürünlerin tercih edilmesinde de ciddi yararlar bulunuyor. Yataş koleksiyonunda yer alan tasarımlar; alerjik bünyeli kişilerin huzurlu ve derin bir uyku ihtiyacını karşılarken; zaman içinde oluşabilecek bakteriyel ortamların önü alındığı için, hijyenik bir uyku süreci de sağlanmış oluyor.

Bedenin uyku sırasında gereksindiği formu alması konusunda önemli bir yere sahip olan yastıklar da Yataş koleksiyonunda titizlikle tasarlanıyor. Boyun ağrıları başta olmak üzere, bir çok olumsuzluğun önüne geçen bu ürünlerin bazıları, horlamayı önlemek gibi sıra dışı özellikler de sergileyebiliyor.

Günümüzde gerek iş dünyasının gerekse günlük koşturmaların içinde barındırdığı stres yüklü zamanlar, iyi bir uyku ile yenilenmediğiniz sürece peşinizi bırakmıyor.

Yenilenmeyi başaramayan, doğal olarak iyi dinlenemeyen beden, bir süre sonra farklı alarmla verebiliyor ve uyku sağlığı garanti altına alınmayan bireyin fiziksel ve ruhsal sağlığında da bozulmalar baş gösterebiliyor. Bu çok önemli konu hakkında sürekli ürün geliştiren ve dünyanın sayılı markalarının ürünlerini de beğeniye sunan Yataş’ın geniş koleksiyonundan bir seçki yaptık. Daha kapsamlı bilgi almak için, en yakınınızdaki Yataş mağazasına uğramanız ve size özel çözümlerle tanışmanızda fayda var.

Hollofil Allerban
Yorgan

Yataş’ın bir başka uyku ürünü de Hollofil Allerban yorgan… Ürünün özel bir dolgu malzemesi bulunuyor. Bu dolgu malzemesine yerleştirilen ve teknolojik gelişmelerle desteklenmiş özel maddeler, bakteri oluşumunu engelleyerek, hijyenik ve güvenli bir uyku ortamı oluşturuyor. Ürün 60 derecede yıkanabiliyor.

Buna rağmen, içerdiği özelliklerde bir kayıp yaşanmıyor. Nem oranını minimumda tutmak amacıyla, yorgan doğal koton kumaş ile kaplanmış. Bu kumaş, hava geçirgen yapısı ile uyku sırasında ideal sıcaklığın ve nemin sabit kalmasına yardımcı oluyor.

Climarelle
Yorgan ve yastık

Vücut ısısını dengeleyen Climarelle yorgan, Yataş’ın sunduğu ayrıcalıklı uyku ürünleri arasında yer alıyor. Modelin yorgan ve yastık uygulamasında, iç yüzeyde yumuşak streç astara yer verilmiş. Kullanım sırasında sıcaklık normalin üzerine çıkarsa, ürünün içerdiği mikrokapsüller sıvı hale geçiyor ve sıcaklığı dengeliyor.

Düştüğünde ise sıvı fazdan katı faza geçerek, bu sefer de işlemi tersten uyguluyor. 4 mevsim kullanılabilme özelliği olan Climarelle yorgan ve yastığın vücuda değmesi gereken noktalarınca derece işareti bulunuyor. Makinede yıkanabilen bu hijyenik ürünler; yumuşak ve hafif yapılarına ek olarak, uzun yıllar aynı performansı gösterebilme yetenekleri ile de öne çıkıyor.

Dacron
Comforel yastık

50×70 cm ebatlarında üretilen bu yastık; yumuşak ve hafif formu ile sağlıklı bir uyku için gereken ortamı sağlıyor. Alman Ekoloji Standartları’na (Öko-Tex Standart 100) uygun olarak üretilen model; sağlıklı ve çevre dostu bir yapıya sahip. Uyku süresince baş ve boyun bölgesine destek sağlayan ürün, deforme olmaması ile de dikkat çekiyor. Bunun en önemli nedeni, elyaf dolgu malzemesinin eşit dağılımının gerçekleştirilmiş olması… Kir ve bakteri barındırmayan Comforel yastık; hava alabilme özelliği sayesinde nem oranını da oldukça düşük bir seviyede tutmayı başarıyor. Dış yüzeyinde %100 pamuklu kumaş kullanılan yastık, defalarca yıkansa bile ilk günkü formunu koruyabiliyor.

Dacron
Hollofil Allerban yastık

Antialerjik ve antibakteriyel bu ürün; Yataş koleksiyonunda önemli bir yer tutuyor. 50×70 cm ebatlarında çalışılan tasarım; elastiki, hafif ve gözenekli fiber dolgu malzemesi ile maksimum kabarıklık ve üstün yumuşaklık sunmayı başarıyor.

Dolgu malzemesine yerleştirilen özel koruma maddeleri ile hastalıklara yol açan bakterilerin oluşumunu engelliyor. Doğal ve hava geçirgenlik özelliğine sahip koton kumaşla kaplanan yastık, 60 derece sıcaklıkta yıkanabilmesine karşın mite oluşumunu engelleme özelliğini kaybetmiyor.

Hollofil Allerban
Bebek yastığı

Hollofil Allerban’ın yetişkin yastığı ile aynı özellikleri sergileyen ürün, bebeklerin kesintisiz uykuları için hazırlanıyor. Fiziksel gelişimleri için özel konumlara ihtiyaç duyan bebekler, uyku zamanlarında gelişimini hızla devam ettiriyor. Bu nedenle uyku, bebekler için yetişkinlerden çok daha önemli bir süreç konumunda bulunuyor. Yataş’ın titiz bir yaklaşım ile değerlendirdiği bu süreci, Hollofil Allerban bebek yastığı da maksimum seviyede desteklemeyi başarıyor. Ürün; bebeğin hijyenik bir uyku süreci yaşamasına olanak verirken, teknoloji destekli yapısal formu sayesinde de sağlıklı ve derin bir uykuyu garanti ediyor.

Anti Stress
Yorgan ve yastık

Bu özel çalışmalar; gün boyu farklı nedenlerle stresi yaşayan bedenlerin, ileride önemli sağlık sorunlarına yol açması muhtemel stresten arınmasını sağlıyor. Bu sayede kullanıcı, hem dinlenmiş olarak uyanıyor, hem de yenilenmiş bir bedenle taze bir güne başlangıç yapabiliyor. Modellerin kumaşında yer alan karbon teller, gün boyu biriken statik elektriği alıyor. Yumuşak ve kavrayıcı formu ile de beğeni toplayan ürünler, uyku alışkanlıklarını değiştirecek bir konforu da beraberinde getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir