4 Kişilik Ranza

4 kişilik ranzalar oldukça yeni modellerden biridir. Şimdiye kadar tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik ranza modelleri duyulmuş olsa da dört kişilik modelleri, yeni yeni duyulmaya başlayan ranza modelleri arasındadır.

4 lü ranza

4 lü ranza

Bu ranzalar tam da dört çocuklu aileler için tasarlanmış modellerdendir. Bu yüzden bu ailelerin kesinlikle bu ranzalara göz atmaları gerekmektedir. Aynı zamanda küçük odalı çok çocuklu aileler için avantaj sağlamaktadır. Böylece oda çok daralmamakta ve odada çocuklara oyun alanı da açılmaktadır. Bu yüzden oldukça tercih edilen bu ranza modelleri ailelerin çok hoşuna gitmektedir.

4 kişi için ranza

4 kişi için ranza

Bu ranzalarda ahşap ve demir olarak iki malzeme kullanılmaktadır. İkisinin de birbirinden görünümü oldukça farklıdır. Böylece ailelerin tercihine göre ranza bulmak daha kolay olmaktadır.

4 kişi için ranza

4 kişi için ranza

4 Kişilik Ranza Modelleri

 4 kişilik ranza modelleri tahmin edilenden daha çeşitlidir. Birçok farklı renkte bulunan bu modellerin boyutu da değişiklik göstermektedir. 0-6 yaş için özel olarak tasarlanmış küçük boyuttaki yataklardan oluşan ranza çeşitleri mevcuttur ve daha az yer kaplayan bu çeşitler oldukça sevimli bir görünüm sergilemektedirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir