Kışın pozitif enerjisini hissedin

Kışın gelmesiyle birlikte tabiat beyaz bir güzelliğe bürünmektedir. Tabi kışla birlikte soğuk bir hava yüzünü göstermektedir. İşte böyle soğuk kış aylarında en güzel seçeneklerin başında evimizde vakit geçirmektir. Kış aylarında genellikle hava kapalı ve güneşsiz olduğundan insanlarda negatif bir enerji oluşmaktadır. Oysa yaz ayları genellikle pırıl pırıl bol güneşlidir bu aylar bize pozitif enerji vermektedir.

kışın enerjisini hissedin

kışın enerjisini hissedin

İşte bizde aynı yaz aylarında olduğu gibi yazın pozitif enerjisini kış aylarında evimize yansıtarak pozitif enerji oluşturabiliriz. Yaz ayında olduğu gibi evimizde bol ışık uygulamalı abajur ve apliklerden yardım olarak sanki güneş doğmuş gibi hissetmemizi sağlayabiliriz. Yine yazın canlı renkleri olan sarı, kırmızı, mavi, yeşil renklerini evimizde bol bol kullanabiliriz. Doğa manzaralı tablolarla evimize yaz ayını getirebiliriz.

kışın enerjisini hissedin

kışın enerjisini hissedin

İçimizden karamsarlığı atarak her şeyi karamsarlıkla karşılamadan daha mantıklı ve kolay çareler araştırmalıyız. Kışın evimize alacağımız çiçekleri evimizdeki vazolara koyarak çiçeklerle dolu bir eve sahip olabiliriz. Kişiler kendilerini mutlu ve mesut hissederlerse karşısındaki insanlara da kesinlikle pozitif enerjilerini yansıtıcaklardır. Ne güzel demişler havalar nasıl olursa olsun sizin havanız iyi olsun.

One comment

  • Kış aylarındaki o kapalı havalar gerçekten insanın üzerinde olumsuz ve negatif bir enerji oluşturmaktadır.O soğuk kış günlerinde sıcak evinizde kahvenizi yudumlarken yazın sıcaklığını hissedebilmeniz için tek gereken şey aşırıya kaçmadan evin boyasından, mobilyaların rengine kadar canlı renklerde olması sizin üzerinizdeki o negatif enerjiyi alacak ve yerini mutluluğa bırakacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir