Koli Ambalaj Online

Koli Alımında ve Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Hayatımızın birçok alanında kullandığımız koli abmbalaj kutular, bize birçok işte kolaylık ve pratiklik sağlamaktadır. Bunun yanı sıra koliler satılan ürünlerin korunmasında olduğu gibi nakliyat alanlarında da bir numaralı ihtiyaçlar arasında yer almaktadır.

Her Ebatta Koli Siparişi

Her Ebatta Koli Siparişi

Peki, koli alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle alacağınız koliyi nerede ve ne amaçla kullanacağınızdan emin olmanız gerekmektedir. 5 cm boyutundaki bir eşya için aldığınız 20 cm boyutlarındaki koli size yarardan çok zarar sağlayacaktır. Eşyadan büyük olan koliler, eşyanın kutu içerisinde daha fazla hareket etmesine bununla birlikte kolinin içerisinde bulunan eşyalarında daha hızlı bir şekilde deforme olmasına neden olacaktır. Bu nedenle alacağınız kolinin boyutları eşya ile doğru orantılı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Diğer bir husus ise alacağınız kolinin ömrü ve sağlamlığı ile alakalıdır. Örnek vermek gerekir ise; sulu ortamda bulunan bir nakliyat şirketinin kullanacağı kolilerin suya dayanıklı, hemen deforme olmayan türden malzeme ile üretilmesi gerekmektedir. Koli siparişi verirken özellikle üretim yapan firma ile birlikte bu konuyu detaylı konuşup, kolilerin kullanılacağı alana göre üretilmesine özen gösterilmesi gerekmektedir.

Koli Ambalaj Satın Al

Koli Ambalaj Satın Al

Koli kullanımında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus ise modelin her alanda rahatlıkla kullanılabilir olmasıdır. Bilindiği üzere en çok tercih edilen koli modeli kare ve dikdörtgen çizgilerden oluşan modeldir. Dikdörtgen modeller genellikle her alanda ve her sektörde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Online koli satın aldığınız takdirde ise yapmanız gereken ilk tercih yine dikdörtgen çizgilerden olan koli modelini seçmenizdir. Aynı zamanda düz standart renk seçmeniz daha rahat bir kullanım için size fayda sağlayacaktır. Koli siparişi ve alımı hakkında detaylı bilgi için SNA Koli sitesinden faydalanabilirsiniz. 0212 651 23 24 numaralı telefon hatlarında online destek alabilir yada sna@snaambalaj.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir