Tasarım Yatak “Book”

Yatak odaları için genelde klasik tasarımlardan farklı bir şeyler olsun isteriz.  İşte size, tasarım bir ürünü tanıtacağız şimdi. Yusuke Suzuki’nin tasarlamış olduğu “Book yatak”. Evet bu yatak kitap şeklinde ve tam bir tasarım harikası diyebiliriz.

Bu yatak, sıradışı göründüğü için eğlenceli bir yapıya sahip. Bunun yanı sıra kullanımı da oldukça rahat. Bir çok insan keyifle bu yatağın tadını çıkarabilir.

 

Uyku ve kitaba düşkün olan insanların ruh halleriyle bütünleşen bu ilgi çekici tasarımı istediğiniz herhangi bir konu üzerine dekore edebiliyorsunuz. Bu da onun bambaşka bir özelliği. İşte tam da bu yönüyle sizi yansıtacak olan farklı bir ürün.

book yatak, çiftler için çok fazla uygun olmasa da, ayrı yatan eğlenceli kişiliğe sahip yaşlılar ve en çok da çocuklar için çekici bir tasarım.  Çocuk odalarının trendi haline gelen bu özel tasarım, onlara kitap sevgisini de aşılayacak. Hem ilham almalarını sağlar, hem de dekorasyonlarına farklılık kazandırır.

 

Kitap şeklinde tasarlanan Book yatak, çocukların oyun alanı halini de alabilir ve rahatça uyuyup dinlenebilecekleri, konforu bulabilecekleri bir yatağa da anında dönüşebilir. İyi bir uyku, özellikle küçük yaşlarda sağlıklı bir bünye de demek. Book kitap beklentilerinizden fazlasını karşılamak için sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir