Akıllı ve Otomatik Ev Sistemleri

Dünyada sektörünün en iyi markalarından olan Berker, yenilikleri ile 1919 senesinden günümüze kadar üst düzey tasarım ve kaliteyi alıcılarına sunuyor.

Firma, bir çok uluslar arası ödülü aldı ve birçok yönü ile en heycanlı ve çekici ürünlere sahip firma olarak kabul ediliyor. Müşteri ve diğer kişilerin fikri ile güncelliği kaybetmemektedir.

Gelecekteki en büyük hedefleri otomatik bina olan, tüm fonksiyonları sizin tarafınızdan belirlenebilecek bir projeye sahip olan firma bu projeleri yapmak için ellerinden gelenleri yapıyorlar.

Bu otomatik sistem, işlevsel açıdan birçok kolaylıklar sunduğu gibi zaman ve enerji tasarrufu açısından binalarda talep edilen sistemlerin de başında geliyor.

Berker Ip-Kontrol ile kalorifer, ışık, jakuzi ve diğer tüm elektronik eşyalarınızı ağ veya internet bağlantısı ile ister evden ister başka bir yerden tek tuşla yönetebileceksiniz.

Bu program uzaktan izlemeyi sadece data metinleri ile değil görsel grafikler ile kolay ve anlaşılabilir şekilde yönetebiliyor.

Berker Master-Kontrol ile ısıtma aydınlatma ve evdeki diğer otomasyonların yanında, perde ,panjur hatta e-maillerinizin yanı sıra RSS yayını ile haberleri bile takip edebileceksiniz…

Renkli ekrandaki resim, grafik ve metinleri kullanıcı istediği görselliği kazandırabiliyor ve kullanımı açısından çok kolaydır. Aynı zamanda paslanmaz çelik olluşumu veya cam çerçevede yer alması son derece etkileyici ve dikkat çekicidir.

Ürün modellerinden olan kristaller moda ve oturma mekanlarında gözde tasarımlardandır.Swarovski kristalleri ile süslenmiş anahtar seriside bulunmaktadır.Aşırı ince ve düz gövdesi olması, hafif dokunuşlarda narinliği vurguluyor…

Berker TS Crystal Ball” kristallerinin arkasında yepyeni kompleks bir optik tanıma sistemi saklı. “Berker TS Crystal” aynı zamanda çeşitli renkte Swarovski kristallerine sahip ve tüm konseptlerle uyum içinde kullanılabiliyor.

Berker Elektronik Ürünleri ve Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
Adres: Derya Sokak No: 7/4, Moğulkoç İş Merkezi, 34734 Sahrayıcedit, Kozyatağı, Kadıköy
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0216 386 64 16
Faks: 0216 478 64 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir