Bebek Odasında Güvenlik Önlemleri

Bebek odası güvenlik kamera sistemleri

Haikon bebek bakıcı güvenlik kamerasıBebek bekleyenler için bebek odası tasarlamak bebek beklemekten çok daha zor bir süreçtir. Eşiniz oda düzenlemesinde çocuğunuzun rahatlığından çok misafirlerin beğenisini ön plana alabilir. Her şeye rağmen yılmadan çocuğunuzun rahat edebileceği bir oda için tasarımlar yapmanız önemlidir. Bebekler için bir bebek odasında en önemli şeylerden biri güvenliktir.

Araştırmalara göre biricik bebeğinizin yeni çıkan dişleri, orta yaşlı bir erkeğin sırtı kadar sık kaşınmaktadır. Bu dişleri kaşımak için verilen oyuncak bazen ona basit gelebilir. Bu durumda bebeğiniz insanlığın ilk çağlarından gelen arkaik içgüdüsü gereği kaşınmak için koltukların, yatağın ve çekmecenin sivri köşelerini deneyecektir.

Sıkça düşen bebekler için bu çok tehlikeli bir durumdur. Bu sorunu ortadan kaldırmak için piyasaya sunulan köşe korumaları bebeğinizin güvenliği için çok önemli bir adım olacaktır. Güvenli ve doğal maddelerden üretilmiş oyuncaklar seçmek de güvenlik konusunda çok önemli etmenlerdir.

Haikon marka bebek bakıcı kamerasının üzerindeki hafıza kartına, harekete duyarlı kayıt yapma imkanının yanı sıra kablosuz Wi-Fi üzerinden çalışıyor olması da güzel avantaj ve özellikleri arasında yer alıyor. Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ile sizlere detay sunan geçmiş kayıt videoları sizleri bekliyor. Çift yönlü ses özelliği ile bebeğiniz de sizi duyacak. Cep telefonu ile izlerken büyük keyif alacağınız anları kendi cep telefonu hafıza kartınıza da kayıt edebileceksiniz.

2 comments

  • Oğlumun yatağının kenarlarında korkuluk olmasına rağmen üzerinden atlamış ve kafasını yere vurmuş allahtan düşebileceğini tahmin ettiğimden karyolanın önüne bolca yastık koymuştum.

  • Özellikle bebek odasındaki mobilyaların yapı malzemeleri çok önemlidir.Ve tabiki kesici tarzda ki (ayna,cam oyuncak gibi)aletlerinde bulunmaması bebeklerin sağlığı açısından şarttır.Onlar için aldığımız oyuncaklarında onlara herhangi bir zarar vermeyeceğinden ve yaşına uygun olmasından emin olmamız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir