Ev Konfor teknolojisi ‘ unIQhome

Bu mobilya ve dekorasyon konumuzda bahsi geçicek marka olan Schneider Electric, “unIQhome” ile hayatınıza konfor katan, rahatlığınızı düşünen çözümler sunuyor. İhiyaç duyduğumuz rahatlık ve konforu bize Schneider Electric sunuyor. unIQhome ile evinizin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Schneider Electric, “unIQhome” ile canınız DVD film izlemek isterse, yerinizden bile kalkmadan kumanda ile tek bir tuşa basarak dvd oynatıcı ve projeksiyonu çalıştırabilebilirsiniz. Uykunuz geldiğinde aynı şekilde rahatınızı bozmadan sistemi kapatabilirsiniz.

“unIQhome”, evinizdeki güvenliğide tek bir kumanda ile bizlere sunuyor.

Dışarı çıkarken yada evden bir süre uzak kalıcaksanız bu sistem tam size göre. Çıkarken tüm ışıkları kapatmanız ve hırsızlık, gaz kaçağı gibi alarm durumlarında bulunduğunuz yerden cep telefonunuzla haberdar olabilecesizin. Tek tuşla sisteme bağlanarak, ne olup bittiğini görebileceksiniz.

Evin içinde gerçekleştireceği ışık simülasyonları ve storları belli saatlerde sizin kontrol edemiyeceğiniz zamanlarda bile evde hayat devam ediyormuş izlenimi sağlayabilir. Evinizin güvenliği için elinden geleni yapıyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir