Kablosuz Güvenlik Kamerası

Linksys kablosuz güvenlik kamerası ve güvenlik sistemleri markası ,evlerinizi ve iş yerlerinizi korumada size yardımcı olmaya hazırlanıyor.

Ev ve iş yerlerinin güvenliği için tasarlanan, kablosuz güvenlik kamerası, iletişim ve ağ araçları, görüntünün yanı sıra ortamdaki sesleride iletiyor.Kablolu güvenlik kamerası ve kablosuz güvenlik kamerası iki farklı seçeneğe sahip olan ürünler,görüntüleri ve sesleri internet üzerinden yayınlayabiliyor.

Değiştirilebilir objektiflere da sahip olan güvenlik kamerası ürün kullanıcıya rahat ve esnek bir kullanım sunuyor.Birçok güvenlik kamerasında bulunmayan ses iletim özelliği de Linksys’in bir başka artısı.Linksys kameraları ister kızılötesi lenslerle istersenizde zoom veya geniş açılı bir lens takarak kullanabilirsiniz.

Bu güvenlik kameralarının kurulumu da çok rahat.İki model de standart montaj aparatları ile uyumlu.Kablosuz model sadece standart elektrik bağlantısına ihtiyaç duyuyor.Kablolu model ise ethernet bağlantısı üzerinden veya ayrı bir adaptörle çalışabiliyor.Ürünlerde IP mimarisi geliştirildiğinden dünyanın nersinde olursanız olun iş yerinizi veya evinizi izleyebiliyorsunuz.

Güvenlik sistemleri ihtiyaçları kişiden kişiye  değiştiği için Linksys kameraları iki giriş ve iki çıkış portuna sahip.Böylece kameralar elektrik anahtarlarına,kapı sensörlerine,pasif kızılötesi sensörlere veya diğer dedektörlere bağlanabiliyor.

Bu kamera sistemleri herhangi bir acil durumda da,hareket algılama özelliğine sahip olduğu için üç farklı e-posta adresine uyarı mesajı veya video görüntüsü gönderebiliyor.Bu görüntiler internete bağlı bir bilgisayardan ya da cep telefonlarından izlenebiliyor.

Linksys kablolu ve kablosuz güvenlik kameralarının özellikleri ise şöyle;

İç ve dış mekanlaradaki standart montaj aparatlarına uyumluluk

4X dijital zoom – uygun aparatlarla optik zoom imkanı da bulunuyor

Alarm çalmasına veya ışıkları açıp kapama gibi işlemelere imkan tanıyan IO çıkışları

WPA2 ve QoS (WMM ve 802.1p)

VGA (640×480) görüntü kalitesi, 30fps görüntü hızı

10 çoklu kullanıcı ve sınırsız tekli kullanıcı desteği

16 kameraya kadar eşzamanlı izleme ve görüntülemeye izin veren yazılım

HTTPS üzerinden güvenlik kontrol imkanı

Internet üzerinden uzaktan erişim için entegre web sunucusu

Farklı çözünürlüklerde fotoğraf çekerek FTP sunucuya gönderebilme

Tekli (Unicast) ve çoklu (Multicast) kullanıcılara RTSP Video ve Ses yayını

Ürünlerin fiyatları ise şöyle;kablolu model PVC2300, 499$+KDV, kablosuz model WVC2300 ise 549$+KDV.

Güvenlik sistemleri ve güvenlik kamerası konusunda güvenlik sistemleri firmalarına internet aracılığı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One comment

  • Ev ve işyerleri için mükemmel bir olanak.Kablosuz olması en büyük özelliği çünkü çok profesyonel hırsızlar tarafından dahi dışardan kablosu kesilerek etkisiz hale getirilemeyecektir.Ses iletme özelliği ve internetten bağlanılabilme özelliğiyle son teknolojiyle donatılmış bir ürün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir