Kale Kilit’den Mükemmel Koruma

Kale Kilit’den dünya ve Türkiye pazarına büyük yenilik!282 RD Monoblok Döner Sürgülü Çelik Kapı Klidi ve 287 D Plus Döner Sürgülü Çelik Kapı Emniyet Kilidi.

Kale Kilitden Mükemmel Koruma

Kale Kilit'den Mükemmel Koruma

Kale Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitleri iki turda 45 derecelik açıyla dönerek karşılığındaki yuvasına kenetlenerek çelik kapılarda mükemmel bir koruma sağlıyor.

Aralık ayında piyasaya sunulan bu ürün Türkiye ve dünya pazarındaki kullanıcılarına maksimum koruma sağlıyor.

287 D Plus Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitleri ve 282 RD Monoblok ,sürgüleri karşılıktaki yuvasına yerleşiyor.Birinci turda yerinden çıkıyor ikinci turda ise sürgüler 45 derecelik açıyla karşılığındaki yuvasına yerleşerek mükemmel düzeyde kenetlenme sağlıyor.Böylece çelik kapıların kriko,levye gibi aletlerle dışardan zorlanarak açılması imkansızlaşıyor.

Çelik kapılarının tasarım ve güvenirliliğine farklı bir bakış açısı getiren Kale Kilit’in ürünü olan Kale Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitlerinin kasasında galvaniz kaplama aynasında ise krom kaplama kullanılıyor.

282 RD Monoblok Döner  Sürgülü Çelik Kapı Kilidinin emniyeti olarak ise 287 D Plus Döner Sürgülü Çelik Kapı Emniyet Kilidi kullanılıyor.

2 comments

  • kale kilitin ünü sınırları çoktan aştı. yeni teknoloji ürünü kilitleri dünyada çok rağbet görüyor. Bende bütün kilitlerimde kalekilit kullanıyorum.

  • Kale kilit kendisini Türkiyede ve dünya da ispatlamış durumda.Bu döner sürgülü kilit ile de apayrı bir koruma özelliği daha geliştirilmiş levye vb. aletlerde dahi artık bu kilitler açılamayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir