Profesyonel Alarm Dedektörleri

Güvenlik sistemleri ar-ge yapan Bosch güvenlik sistemleri, profesyonel serisi hırsız alarmları için 2 yeni dedektör modelini ekledi.

Patentli prizma mercekler ve kızılötesi algılama kullanan ürün, devre dışı bırakma ve sabotaj gibi saldırılara karşı koruma sağlıyor

Dedektörü engelleyen veya dedektörün önüne koyulan herhangi bir cismi algılaması, uluslararası sprey gibi malzemeleri duyarlı olup, bu mantıkla çalışırlar.

LSN Versiyonlu; Bosch veya farklı ürünlerdeki hırsız ve yangın alarmı olarak güvenliği sağlar. Herhangi bir kötü durumda sistem kendini kapatma, kapattırma yetkisinede sahiptir.

Güncel ve yeni model ilave edilebileceği profesyonel serisi hırsız alarm dedektörü farklı parakende ve ticaret uygulamalarda 2 yılı aşkın tercih ediliyor.

5 adet farklı sensör bulunduran alet, diğer sensörlere göre %35 hassasiyet ve kalitesini arttırıyor.Bosch’un Üç Odaklı Mercek teknolojisi (TriFocus optics technology)mesafeye göre ayarlı olup uzak, yakın ve orta seçeneği vardır.Gelişmiş tasarımı sayesinde montaj süresü %25 azalmış, esnek montaj seviyesine gelmişyir.Dedektör 2-3Metre arasında pratik bir şekilde monte edilebileceği faydalarındandır.

Korumalı üniteler  hasar gelmesini önlediği gibi, sensörler, optik veya elektronik donanımlar üzerinden geçen elektrik akımlarına ve böceklere bağlı yanlış alarmlarıda ortadan  kaldırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir