Anneler Günü Hediyesi

İtalya’da tasarımlarıyla dünyadaki yeniliklerin öncüsü olan Natuzzi, göz alıcı tekli koltuk koleksiyonu, farklı aksesuar seçeAyrıca bu alternatiflerin tümü yüzde onbeş indirim ve Worldcard sahiplerine sekiz taksit avantajının yanısıra Natuzzi Mağazaları’nda ki mobilyalarda yüzde sekiz vergi indirimiyle anneler günü için özel ve uygun hediye arayanlara çok büyük avantaj sağlıyor.

Anneler Günü Hediyesi

Anneler Günü Hediyesi

Dünaynın öncü deri mobilya şirketi olan Natuzzi, annelerine bu anneler gününde farklı özel ve italyan mobilya ışığını yansıtan hediye almak isteyenlere kaçırılmayacak avantajlar sunuyor. Annelere özel birbirinden güzel veçok çeşitli renk deri, kumaş alternatifleriyle öne çıkarılan tekli koltuk takımları evinizin dekoruna ayrı bir hava katacak. Koltuk dizaynlarının yanısıra hediye seçeneklerinde bulunan son trend aksesuar alternatifleri arasında cam, seramik, deri ve çeşitli ebatlarda, renk ve desenlerde hazırlanan vazolar,sürekli kalıcı , göz İtalyan zerafetini hissettiriyor. Büyükçeşitli ebatlardaki vazoların dışında çok farklı dizaynlara sahip lambalar, tabaklar, seramik ve bakır aksesuarlar Natuzzi’nin annelergünüiçin hazırladığı özelmobilya ve aksesuarlar arasında yer alıyor..

Eğer annenize bu özel günde İtalyan şıklığını yaşatmak ve buşekilde farklı bir hediye sunmuş olamk istiyorsanız Natuzinina anneler gününne özel kampanyasını kaçırmayın.
Natuzzinin etiler ve floryadakimağazalarında aradıklarınızı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir