İstikbal Kampanya

İstikbal, bazı ürünlerinde yaptığı % 40 kadar indirimlerle dekorasyon severlere mutlu bir yazın garantisini veriyor. Bu kampanyada her bütçeye uygun ödeme fırsatı sunarken yaptığı indirimlerlede iddialı.Ayrıca şu sıralar alışveriş yapanlara eylüle kadar ödeme seçeneği tanıyarak avantaj sağlıyor.

İstikbal Kampanya

İstikbal Kampanya

Mobilya sektöründe dev markalar arasında yer alan İstikbal,yeniliğe açık olanlara muhteşem avantajlar sunuyor. Ferah renklerin birarada bulunduğu modern dizaynlı ürün kategorileri uygun fiyatlarla tüketiciye sunuluyor.

İstikbal bu mevsim de, modern ve zarif ev tekstil ürünleri, kaliteli ve rahat ve sağlığa uygun olarak tasarlanmış yatak ve bazalar, modern ve kullanımı kolay kanepe ve koltuk takımları, ve çok özel yemek ve yatak odası takımları, gençleri heyecanlandıran genç odası takımları, Deco halılar ve aydınlatma modelleri gibi tüm ürünler % 40 a varan indirimlerle tüketiciyle buluşuyor.

İstikbal bu kampanya ile başlattığı indirim avantajının dışında tüm ürün gruplarında alışveriş yapan bonus kartlılara özel, peşin fiyatına 12 taksit ve eylül ayında ödemeye başlama gibi avantajlar sağlıyor.

Bu kampanyadan yararlanmak için İstikbalin türkiyede her bölgede bayiliği bulunan birçok mağazadan bilgi alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir