Profilo Beyaz Eşya Kampanya

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ve Beyaz Eşya Kampanya

Profilo, tüketicilerinin yüzünü güldüren kampayalarına Aralık ayında da devam ediyor.Eski ürünü getirene,yenisi kaçırılmayacak fırsatlarla Profilo bayilerinde sizleri bekliyor.

Profilo Beyaz Eşya Kampanya

Profilo Beyaz Eşya Kampanya

Tüketicilerinin ihtiyaçlarına cevap veren, kullanım alışkanlıklarını önemseyen Profilo düzenlediği kampanyalarla her evin ihtiyacını cazip kampanya seçenekleriyle karşılıyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri,Aralık ayına özel kampanyalarıyla tüketicilerine avanjlı alışverişler sunuyor.Profilo aralık ayı kampanyasında,evinizde bulunan herhangi bir elektrikli ev eşyasını alıyor yerine Bulaşık Makinelerini 325TL’ye,Fırınları 325 TL’ye,Çamaşır Makinelerini 400 TL’ye,Kurutma Makinelerini 400 TL’ye ve Buzdolaplarını 700 TL’ye varan indirimlerle satın alma imkanı sağlıyor.

Ayın fırsat ürünleri;

Profilo’nun sunduğu fırsatlar bu kadarla sınırlı değil.Profilo saç kurutma makinesi SK 8399,su ısıtıcı SI 7620 ve katı meyve sıkacağı MP 5005 çok özel indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor.Üstelik ödeme zorluğuda çekmeden.Peşin fiyatına 1+3 taksitle tüm Profilo bayilerinden istediğiniz ürünü rahatlıkla alabilirsiniz.

Mutfağını tasarım harikası ürünlerle yenilemek isteyenlere inanılmaz bir fırsat.Ankastre ürün ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız şimdi tam zamanı.Profilo 1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında Ankastre Fırın,Davlumbaz ve Ocak setlerine 970 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir