Vaillant Kombi Klima Bahar Kampanyası

Vaillant, yeni evlilere veya evini yenileyenlere bahar kampanyası…

Vaillant Kombi Klima Kampanyası

Vaillant Kombi Klima Kampanyası

Cardfinans (Finansbank) sahiplerine peşin fiyatına vade farksız 12 taksit imkanı sunan kampanya, 31 Mayıs’a kadar devam ediyor.

Isıtma – Soğutma sektörünün dünyadaki lider markalarından Vaillant’ın bahar kampanyası, ileri teknoloji ve AR&GE ile Almanya’da üretilen kombi ve klimaları kapsıyor.

Piyasaya sunulduğunu günden bu yana tüketicilerden yoğun ilgi gören, yeni jenerasyon Vaillant ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombiler, yeni dizayn şık görünümü ve sağladığı tasarruf ile ön plana çıkarken daha da küçülen ebadı ile her tür mekana kolayca monte edilebiliyor.

Yaz aylarına girmeden hazırlıklarını tamamlamak isteyenler içinse Vaillant inverter klimalar çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Estetik dizaynları, yüksek performansları ve sağlıklı yaşam fonksiyonlarıyla oldukça iddialı olan bu klimalar; A sınıfı enerji tüketimini DC inverter teknolojisi ile buluşturarak maksimum enerji tasarrufu sağlıyor; süper sessiz iç ünitesi, modern çizgileri ve ince tasarımı ile beğeni topluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir