Yemek odası fiyatları 2013

Salonlarımızın kardeş takımı olarak bilinen yemek odalarının da aynı incelikle dekore edilmesi gerekir. Salonunuzun duvar rengine ve koltuk takımına uyum sağlayan bir yemek odası seçimi, dekorasyon bütünlüğünü tamamlama anlamında etkili olacaktır.

Estetiği şıklıkla bütünleyen, modern çizgilerle salonunuzun havasını değiştiren yemek odalarınızı özenle seçmeniz gerekmektedir. Fonksiyonel yemek odası takımlarıyla şıklığın yanında kullanışlı ve rahat bir takım almaya özen göstermelisiniz. Yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stillerle ve bu yılın modasına uygun takımlar seçebilirsiniz.

Hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak tasarımların yanında kendi çizdiğiniz modellerle de yemek odanızı hayata geçirebilirsiniz. Farklı modellerde vazolarla, biblolarla veya küçük aksesuarlarla kombininizi tamamlayabilir ya da masa örtünüzü ilgi çekici bir modelde seçip gereken şıklığı yaratabilirsiniz. Ayrıca antika masa örtülerden de yaralanabilir, odanın havasını değiştirebilirsiniz.

Yeni sezona ve her zevke uygun modern yemek odası takımlarını Çiftçioğlu Mobilya mağazalarında bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla adından söz ettiren Çiftçioğlu’yla kaliteli ve aynı zamanda kullanışlı bir yemek odasına sahip olabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kargo ve kurulumla müşterilerine hizmet etmeye devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir