2011 Mobilya Yaz ve Bahar Modası

Havalar ısınmaya başladığında özellikle mekanlarda değişiklikler istiyor insan. Sıcak havalar dekorasyon yapmak için, duvarları değiştirmek, mobilyaları yenilemek için en ideal zamanlar. Teraslarınız, balkon ve ya bahçeleriniz için yenilik zamanı da yaz aylarında, bahar havalarında başlar.

Mobilyalarını değiştirmek isteyenler bu havalard genelde yazdan, bahardan esintileri olan mobilya takımlarını tercih edeceklerdir. Daha ferah ve daha iç açıcı modeller sayesinde evlerini şenlendirmek isteyenler, ilkbahar ve yaz mobilyalarını mutlaka incelemeliler.

Canlılığı ve enerjiyi sevenler için birebir olan bu modeller, daha çok cıvıl cıvıl renkler ve desenlerden oluşmaktadır. Bazen büyük desenleri, bazen daha küçük ancak renkli motifleri ilkbahar- yaz mobilyalarında görebilmek mümkün.  Elbette mevsimlere göre mobilya değiştirmek mümkün olmasa da, kış aylarında dahi mobilyalarınızda, yaşam alanınızda yaz havası estirmeniz bu modellerle mümkün.

2011 yaz mobilya modasında şık ve ağır modellerden çok, hasır, bambu tarzı, keten kumaştan ürünler tercih ediliyor. Canlı tonlarla ruhunuzu da canlandıracak olan bu modeller, mekanlarınıza çok yakışacak.

One comment

  • bütün modellerde basit ve canlı renkler var. artık moda ağır klasik eşyalardan basit sürekli kullanılabilir eşyalara yönelmiş. tam da benim sevdiğim istediğim şeyler bunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir