2012 Ranza modelleri ve fiyatları

Ranza modelleri özellikle iki kat üst üste yatağın olmasının getirdiği, alandan tasarruf özelliği sebebi ile çokça tercih edilen mobilya türlerinin başında geliyor. Özellikle belirtmek gerekirse de iki çocuklu ailelerin daha çok tercih ettiğini gözlemleyebiliyoruz.

ranza modelleri

ranza modelleri

Bu konuda en önemli noktalardan bir tanesi de alınacak olan ranzanın tasarımıdır. Çünkü büyümekte olan çocuklarımızın şimdi kullanacağı bir ranza olmasının yanında birkaç yıl sonra da kullanabileceği bir ranza seçilmiş olmalıdır.

ranza modelleri 2012

ranza modelleri 2012

Çok fazla çocuksu motiflerin ağır bir şekilde hakim olduğu ranza modelleri, belkide birkaç yıl sonra çocuğumuz için itici gelmeye başlayacak ve odasını yadırgamaya başlayacaktır. Bu yüzden olabildiğince uç tasarımlara sahip olan ranza modelleri tercih edilmemeli, aksine daha sade ve daha kullanışlı modeller tercih edilmelidir.

2012 ranza modelleri

2012 ranza modelleri

2012 ranza modelleri ise farklı markalarca üretilmekte olup, her firmanın kendisine özel tasarımları bulunmaktadır. Bazı firmalar sizin için özel üretim yapmakta fakat bu durum da ürün fiyatına doğrudan yansımaktadır. Yinede kullanılan ürüne net bir şekilde hakim olmak anlamında, kalite boyutunda böylesi bir üretimin sizin için ideal olduğu düşünülebilir.

2012 ranza takımları

2012 ranza takımları

Ortalama olarak ranza fiyatları ise bu yıl 300 TL ile 1.250 TL aralığında diyebiliriz. Bu marka ve ürün modeline göre farklılık göstermekte olan bir fiyat aralığıdır. Beğendiğiniz ürünün net fiyatını öğrenmek için ilgili markanın bir mağazasını ziyaret etmenizi önermekteyiz.

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir