4 kişilik ranza çeşitleri

Çocuk odalarında yer bakımın tasarruf etmek ve çocuklara daha geniş oyun alanları sağlamak amacıyla ranza yaygın şekilde kullanılmaktadır. Birden fazla çocuğu olan ve evlerinde yeteri kadar odaya sahip olmayan aileler için bulunmaz bir nimet olan ranzalar, artık 4 çocuklu ailelerinde yüzünü güldürüyor.

4 lü ranza

4 lü ranza

4 kişilik ranza

Bir bütün halinde üretilen 4 kişilik ranzalar, genellikle iki yatak bir köşeden iki yatak diğer köşede ve ortaya iki uçtaki ikişer yatağa bağlayan bir merdiven konularak tasarlanıyor. Duvardan duvara tasarlanan 4 kişilik ranzalar, odanın bir duvarını boydan boya kaplamış oluyor.

4 kişi için ranza

4 kişi için ranza

Alıcının zevkine göre tasarlanan 4 kişilik ranzalar, değişik renk ve desenleriyle dikkat çekiyor. 4 kişilik ranzalar her odanın değişik büyüklükte olması sebebiyle genellikle her alıcıya özel olarak tasarlanıyor.

4 kişilik ranzalar

4 kişilik ranzalar

Eviniz açısından büyük bir yaşam alanı kazancı sağlayan 4 kişilik ranzalar, özellikle 4 çocuklu aileler için ideal bir çocuk odası mobilyası olarak ön plana çıkıyor. 4 kişilik ranza sahibi olmak isteyen aileler için tek gerekli olan şey, çocuk odasının bir duvarının 4 kişilik ranza kurulması için yeterli uzunluğa sahip olmasıdır.

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir