Alfemo Mobilya Koltuk Takımları

Alfemo Mobilya Koltuk Takımları

Modern ve yenilikçi çizgisiyle bilinen kaliteli isimlerden olan Alfemo, bu yıl Resital koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Bu koleksiyonda oturma grupları, zarif salon takımları, yemek odaları, başlıklar ve yatak odaları bulunmakta. Mosdeller hem ilgi çekici, hem fark yaratır tarzda.


Alfemo Mobilya Koltuk Takımları

Alfemo Resital koleksiyonunun modelleri doğal tonlarda. Krem, taba, doğal ahşap tonları ile çok hoş ve zarif görünen bu modellerin en önemli özelliği belki de renk tonları. Çünkü bu tonlar, risksiz renkler olarak bilinmektedir. Bu da sizler için iyi bir avantaj sağlayacaktır.


Alfemo Mobilya Koltuk Takımları

HEr mekana ve ortama uyumlu olan Alfemo Resital koleksiyonu, görselliği ve sadeliğiyle sizleri sakinleştiren, ruhunuzu dinlendiren bir yapıya sahiptir. Düz hatların yanı sıra yuvarlak hatlar da modellere farklılık katmış.


Alfemo Mobilya Koltuk Takımları

Yemek odalarında ise; Masa, sandalye, TV ünitesi, vitrin, gümüşlük ve dolaplar ahşap rengi ve beyaz ile birleşmiş, bambaşka bir bütünlük oluşturmuş. Bu da Alfemo nun modernliğine ayrıcslık katmış doğrusu.

Eğer hem şık, hem kullanışlı ve sade görünümlü modellerden vazgeçemiyorsanız, Alfemo Resital tam size göre bir koleksiyon. Size en yakın Alfemo Mobilya mağazasını internet adreslerinden öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir