Bahçe Sulama Kolaylığı

Yemyeşil ve rengarenk çiçeklerle dolu olan bahçenizi sulamak artık sorun olmaktan çıkıyor.Botanika,Raco Expert sulama sistemleri ile bahçenizin tüm su ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Sıcak havanın iyice yüzünü göstermeye başladığı bu günlerde bahçenizi canlı tutmanın yolu,düzenli ve sağlıklı sulamaktan geçiyor.Hobi bahçeliği alanında öncü Botanika sunduğu Raco Expert 4 Ayarlı Hortum Tabancası, RACO Dişli Musluk Bağlantıları ve RACO Tam Yarım Atar Fıskiye ile bahçenizdeki yeşil dostlarınızın ihtiyaç duydukları suya en doğru şekilde kavuşmalarını sağlıyor.

bahçe sulama

bahçe sulama

Sadece bitkileri sulama amaçlı değil sudan tassarruf ederek arabanızın ve evinizin etrafını da temizleyebilirsiniz. Raco Exper 4 ayarlı hortum tabancası sadece  standart sulama değil,düz,sisleme,yoğun duş seçenekleri ile farklı sulama çeşitlerini de kullanabilirsiniz.

İş yorgunluğu,günlük stres ve bunlara sıcaklar da eklenince bahçeye zaman ayırmak biraz zor oluyor.Fakat bunun içinde bir seçenek sunan Botanika,RACO Expert’in sunduğu RACO Metal Tam Yarım Atar Fıskiye ile bahçenizi susuz bırakmıyor.Suyu maksimum 12,5 mt ye atabilen fıskıye su sarfiyatını en aza indirerek  490 mt2 lik alanın her yerini sulayabiliyor.

raco fiskiye

raco fiskiye

RACO Expert e katılan yeni bir üye de suyu evinizde istediğiniz yere taşımanıza yardımcı oluyor.RACO Dişli Musluk Bağlantıları özel adaptörleri sayesinde evinizdeki banyo ve mutfak armatürlerinde,hem de bahçenizde kullandığınız hortum tabancasında kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir