Bebek Odası Modelleri Çilek Mobilya

Bebek, her anne baba adayının hayalidir. Bir bebek dünyaya getirdiklerinde her şeyin en iyisi onun olsun isterler. Bebekleriniz için yaşadığı mekan da çok önemli.. İşte bu mekanları şenlendirecek öncü isim Çilek Mobilya.

Çilek Mobilya özellikle 2011 yılında yeni bebek odası takımlarını sizlerin beğenisine sunmakta. Özellikle tasarladığı  bebek odası takımlarından en beğenilenlerini sizler için sunacağız.

Bunlardan birincisi Baby Safari bebek odası takımı. Bu takım hem kız hem erkek bebekler için uygun olan bir model. Turuncunun ve yeşilin canlılığı odaya yansıtılmış ve bebeğinize enerji verecek olan bu renklerle sizler de huzur dolu olacaksınız.

İkinci bebek odası takımımızın ismi ise, Baby Dream. Yeşil ve beyaz ağırlıklı bu model, yine yunisex bir ürün niteliği taşıyor.  Kullanışlı ve pratik olması da ayrı bir özelliği.

Bir diğer bebek odası takımımız Baby Bonny. Bu bebek odası takımı, erkek bebekler için ideal ve mavi- kırmızı ağırlıklı bir takım. Bol çekmeceli olan bu takımların gardolapları da oldukça kullanışlı.

Son tanıtacağımız model ise Baby Flower. Bu model kız bebekler için çok uygun ve pembe, krem tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bir model. Komiidini dolabı ve yatağı çok kullanışlı ve minik prensesler için harika bir ürün.

 

Çilek mobilyanın bu yeni serileri hem cıvıl cıvıl, hem de çok kullanışlı. Bebeğinizin huzurlu bir ortamda uyuması, oyun oynaması için sizler de Çilek Mobilya mağazalarından birinse  mutlaka  uğrayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir