Bellona Baza Kampanyası

Ev modasında öncü olan bellona şok fiyatlı kampanyası ile kısa bir süreliğine metal konstrüksiyonlu  Stone bazayı 239 tl den başlayan fiyatlarla estetiği ve güvenliği yatak odalarına taşıyor.

Ev modasında çeşitliliği,farklı tasarımları ve fonksiyonelliği ile tüketicilerine her zaman iyi alternatifler sunan Bellona, modern tasarımın dışında fonksiyonelliği ile de dikkat çeken Stone bazaları 20 Ekim-31 Aralık gibi kısa bir süreliğine şok fiyatlarla tüketiciye sunuyor.

Bellona Baza Kampanyası

Bellona Baza Kampanyası

Bellona da çift kişilik bazalar 429 tl’den tek kişilik bazalar ise 239 tl’den başlayan şok fiyatlarla beğeniye sunuluyor.Aynı zamanda baza için uyumlu bir kombine sağlayan başlık da 89 tl’den çift kişilik olanı ise 140 liradan satışa sunuluyor.Kahve ve krem renkleri ile,estetik görünümü,çelik konstrüksiyonlu ve özel deri kaplamasıyla büyük ilgi gören Stone baza geniş saklama alanıyla da senelerce evinizde yer alacağa benziyor.

Bellona tüketiciye sunduğu bu avantajlarla gönüllerde taht kuruyor.Kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmaya çalışan Bellona peşin fiyatına vade farksız 12 ay taksit imkanı da sunuyor.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir