Bellona Çocuk Ve Genç Odası Takımları

Bellona Çocuk ve Genç Odası Takımları 2011

Çocuklar ve gençler kendilerinin ayrı odaları olmasını çok isterler. Bir odaları olmuşken de en iyi mobilyalarla döşemek, ihtiyaçlarına göre dizayn etmek ve dekorasyonu olmasını da önemserler elbette. Hayallerindeki odaya kavuşmaları, bu sezon Bellona’nın yeni tasarımlarıyla mümkün.

Bellona Sunlight Genç Odası Takımı

Bellona Sunlight Genç Odası Takımı

Bellona, kalitesinden ödün vermemesiyle güven yaratan iyi firmalardan. Bu sezon ise, yeni ürünleri olan Favori, Loft, Slide, Nova adlı koleksiyonlarıyla çok konuşulacak.

 

Bellona Nova Genç Odası Takımı

Bellona Nova Genç Odası Takımı

Özel tasarım olan ve çocuklar ile gençlerin her yaş grubu için ayrı olarak dizayn edilmiş bu ürünler, hem onlaer yarafından çok seviliyor, hem de eğlenceli ve kullanışlı olmalarıyla dikkat çekiyor. Bu grupların çocuk odası takımlarında ranzada bulunan kaydırağının olması, geç odalarında ise yatağının alarm saatli olması gibi özellikler beğeni sebeplerinden sadece bir tanesi.

Bellona Arabalı Genç Odası Takımı

Bellona Arabalı Genç Odası Takımı

Hem fonksiyonel hem de tasarımsal bu ürünler sayesinde genç çocuk herkes hayallerindeki oda takımına kavuşacak. Kızlar için canlı renkler ve kırmızılar bu sezon ürünlerinin en belirgin yönü.  Genç odası takımlarında yeşil, sarı ve mavi gibi cıvıl cıvıl tonları görebilmek de mümkün. Bu tonlar kız erkek herkese uyum sağlayabilecek yunisex renkler. Ayrıca kullanışlı alanları ve bilgisayar için ayrı, çalışmak için ayrı oluşturulan tasarımları sayesinde de ilgi topluyor. Bunun dışında gardroplardaki tasarım özellikleri ve kullanım kolaylıkları da ayrı bir hava katıyor bu mobilya gruplarına.

Bellona Alfa Genç Odası Takımı

Bellona Alfa Genç Odası Takımı

Ülkemizde 800e yakın sayıda mağazaya sahip Bellona’larda bu ürünlere rastlamak mümkün. Size en yakın Bellona şuıbesine uğrayarak mutlaka ürün incelemesi yapmalısınız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir