Bellona Lizbon Koltuk Takımı

Belli ki 2010 ‘da mobilya sektöründeki rekabet kıyasıya devam edecek. Bellona ‘da bu yarışta geride kalmamak için kolları sızamış görünüyor. Kaşifler diyarı Lizbon ‘dan esinlenerek oluşturduğu yeni koltuk takımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bellona, modernlik ve asaleti bir arada sunuyor.

bellona libzon koltuk takımı

bellona libzon koltuk takımı

Lizbon Koltuk Takımı, klasik koltuk takımı diziliminde yani iki adet tekli koltuk, bir adet ikili ve bir adet de üçlü kanepeden oluşuyor.
Derinin hakim olduğu koltuk takımında yastık ve minderlerdeki hoş motifler de unutulmamış. Tabi bana bu haliyle biraz İstikbal Karel koltuk takımını anımsatsa da yine de başarılı bir çalışma olmuş. Gri ve kahverengi tonlarının muhteşem uyumu bu koltuk takımında da karşımıza çıkıyor.

bellona libzon koltuk takımı

bellona libzon koltuk takımı

Bunca şıklığın yanında fonsiyonelliği de unutmamış Bellona Grubu. Üçlü ve iki kanepeler hem sandık hem de çek yat olabiliyor. Bu tür mobilyalar çift fonsiyonel olduğu için çok kullanışlı ama sandıksız çek yat kanepelerde de çek yat’ı açık televizyon izleme keyfi bir başka. Bellona Lizbon Koltuk Takımı ‘nı Türkiye çapında 800 mağazada bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir