Bellona’dan Gelen Zerafet

Kaliteli tasarımları sayesinde başarıyı yakalamış bulunan BEllona, bu yıl da popülerliğini korumaya devam ediyor.

2011 yılı sezonunda Bellona mobilya, yenilikçi tarzı ve fark yaratan ürünleriyle sizlerin karşısında. Yaza yaklaştığımız şu günlerde Bellona, yeni evlenecek olanlar ve evini değiştirmek isteyenler için onlarca fırsat sunmakta. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek de sizlere kalıyor.

bellona köşe takımı

Bu yıl daha zarif ve şık modellerle son derece iddialı olan Bellona Mobilya,  her türlü zevke ve modele de hitap ediyor. Evlerinizi şenlendirecek olan modelleri sayesinde sizler de istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Üstelik rahatlıktan ve kaliteden de ödün vermeyen yapısıyla Bellona öncü marka.

Yepyeni tasarımlarıyla koltuk takımları, modern sehpa ve masa tasarımları, fark yaratan yemek masası takımlarıyla Bellona 2011 kataloğu, dolu dolu ve sizlere hitap eder nitelikte görünüyor. Üstelik modellerinde sade fakat şık tasarımlar olduğu gibi, yeni ürünler arasında parlak, simli modeller, deri detaylar da yok değil.

bellona koltuk takımları

Toplam 800 ayrı mağazasıyla tüm Türkiye’ye hizmet veren Bellona Mobilya, adını bu yıl da olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da çok duyuracağa benziyor.  Eğer bambaşka bir mekan yaratmak, hayallerinize kavuşmak istiyorsanız, mutlaka size en yakın Bellona mağazasına giderek, katalog ve ürünleri inceleyin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir