Bosch Ev Aletleri

Kış aylarının geride kaldığı ve baharın ılık rüzgarı ve güneşin yakıcılığı ile kendimizden geçtiğimiz şu günlerde firmaların çeşitli kampanyaları ile bir kez daha şok oluyoruz. Mart ayı ile kaldırılan Ötv ve onun öncesinde sunulan Kdv indirimi birçok firmanın çeşitli kampanyalar hazırlamasına ve müşteri potansiyelini kaybetmemek adına onları küresel krize karşı bu kampanyalar ile hazırlıklı tutma yoluna itmiştir.

Bosch Beyaz Eşya

Bosch Beyaz Eşya

Bu firmalar arasında yer alan ve Kdv-Ötv fırsatını değerlendiren Bosch  müşterilerine Yaşam için Teknoloji sloganından da yola çıkarak çeşitli kampanya seçenekleri sunuyor ve kullanıcılarını küresel krize karşı bir nevi koruma altına alıyor. Özellikle mutfak alanına yönelik olarak oldukça iyi çalışmalara imza atan Bosch, Nisan ayı içerisinde düzenlediği kampanya ile de dikkat çekmeyi başardı.

Bosch Çamaşır Makinası

Bosch Çamaşır Makinası

Bosch mağazalarından alacağını herhangi bir model saç kurutması makinesiyle birlikte muhteşem bir tasarıma sahip ütüye sahip oluyo. Kaygan yüzeyi sayesinde rahat bir hareket imkanı sağlayan ve seramik kaplama yüzeye sahip Sensixx B3 serisi ütü Bosch’un size bir hediyesi olarak dikkat çekiyor.

Bosch Ütü

Bosch Ütü

Bosch firmasının İlham verici yenilikler adıyla duyurduğu ve tutkulu aşçılar için indiksiyon fırını olarak tanımladığı bu ürününde ise mutfakta yemek yapmak vazgeçilmez zevkleriniz arasına gireceğe benziyor. Mutfak dekorasyonu konusunda tamamlayıcı ve vazgeçilmezler arasında yer alan fırınlar, artık Bosch serisi fırınlar olarak çok daha hoş bir görüntü oluşturuyor.

Mutfakta yemek pişirmek benim için vazgeçilmez bir tutku, ve mutfakta özgür olmak istiyorum, fırınım bana engel olmasın ve tüm maharetimi sergilememe yardımcı olsun diyorsanız yapmanız gereken oldukça basit aslında. Bosch tutku verici tasarımlar serisini inceleyerek başlayın olaya ve ardından kararınızı verdiğinizde kusursuz tasarımı ve kolay kullanımı ile Bosch indiksiyon fırını size yardımcı olsun…

Bosch Ev Aletleri, Bosch Fırın

Bosch Ev Aletleri, Bosch Fırın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir