Burcunuza Göre Ev Dekorasyonu ve Renkler

Renklerin hayatımız üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğunu düşünürsek seçtiğimiz renklerin kişiliğimizi tamamen yansıttığını söyleyebiliriz.12 ayrı burç ve 12 ayrı karakter analizi ile renklerin hayatımıza yansıması…

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

KOÇ Burcu ev dekorasyonu
Özgürlüğüne düşkün olarak bilinen koç burcunun ideal renkleri canlı kırmızı,turuncu ve sade desenlerdir.Bu da sizin çocuksu bir ruha sahip,cömert,fikir sahibi olduğunuzu gösterir.Yatak odanız her zaman canlılık ve yaşam dolu olmalıdır.Koç burcunun kendini sıcak bir yuvada hissedebilmesi için çok canlı ve ateşli renklere ihtiyacı vardır.Çok sıkılgan bir yapıya da sahip oldukaları için evin içerisinde fazla eşya onlara boğucu gelicektir.

Burcun Renkleri:Koyu kırmızı ve kehribar

BOĞA Burcu ev dekorasyonu
Genellikle konfora dayalı,lüks ve içinde müzik olan,karmaşık olmayan yerlerde yaşamayı tercih ederler. Oturma odaları boğa burcu için evin en can alıcı noktasıdır.Titizlik ile düzenlediğiniz bu odaya ufak bir öneri sunabiliriz.Bahar renkleriyle toprak tonlarını,pelüş malzemeler ve ahşap mobilyalarla kombinleyebilirsiniz.Sizin için ideal bir yatak odası konforlu ve lüks olmalıdır.

Burcun Renkleri:Toprak tonları,gülkurusu ve pembe.

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

YENGEÇ Burcu ev dekorasyonu
Sıcak ve içten bir burç olan yengeç beyaz,gümüş,menekşe ve inci gibi huzur verici renkleri tercih etmelidir.Rahatlığa düşkün olan bu burç evinde dinlenebileceği aynı zamanda da insanlarında rahat edebileceği çeşitli köşeler yapıp yorgunluğa birebir şifa olabiliyor.

Burcun Renkleri:Sarı,beyaz,inci ve menekşe tonları

BAŞAK Burcu ev dekorasyonu
Düzenli olmak sizin yaşam biçiminiz.Her şeyin yerli yerinde ve prganize olması sizin olmazsa olmazlarınızdan.Dolaplar ve raflar sizin vazgeçilmezleriniz arasında.Ama bu kadar düzenli olmak sıkıcı olduğunuz anlamına gelmiyor.Alış verişe çıkın ve yeni çıkan rengarenk dolaplardan birini alın.Hem eğlenceli hemde düzenli bir görüntüye sahip olmuş olursunuz.

Burcun Renkleri:Sarı,yeşil,açık mavi ve krem

TERAZİ Burcu ev dekorasyonu
Dengeli bir hayat yaşayan teraziler genellikle geniş alanlara ihtiyaç duyarlar.Fakat sıradanlık onlara göre değildir.Egzotik bir ortam da yaşamayı severler.Geniş oturma grupları,loş ışık,saten ve mumlar tam size göre.İnce,rüzgarda salınan perdeler,özenle seçilmiş sanatsal objelerde modernliğin ve hoşduyarlılığın göstergesidir.

Burcun Renkleri:Yeşil,mavi ve pastel renkler

AKREP Burcu ev dekorasyonu
Gizemli bir yapıya sahip olan akrep dış dünyadan saklanabildiği,kendisine ait koyu renklerin yoğunlukta olduğu yerlerde kendilerini iyi hissederler.Bordo ve siyah renkli ipek ve deriler ilginizi çeker.Siz sırların ve gizemin kraliçesisiniz.Brokar ve kadife gibi şehvet uyandıran kumaşlar tam size göre.

Burcun Renkleri:Kırmızı,canlı turuncu,bordo ve siyah.

YAY Burcu ev dekorasyonu
Yaylar ne olursa olsun bulundukları ortamda konfor ararlar.Bu yüzden kocaman yastıklara,yerlere koyabileceğiniz şiltelere ihtiyacınız var.Odalarda mumlar,dini semboller ve haritalar tam size göre.Renkleri ve aksesuarları karıştırarak kombinlemek ve bunu geniş bir alana uygulamak sadece yay burcuna has bir özelliktir.

Burcun Renkleri:Mavi ve açık mor

OĞLAK Burcu ev dekorasyonu
Şahsi başarılarınızı hayatınıza ve bulunduğunuz ortama yansıtmak istersiniz.Yumuşak renklerde pahalı kumaşlar,kırmızı tonlu ahşap bir dolap,sağlam deri bir sandalye tam size göre.Eğlenceli aksesuarlarla döşenmiş bir ev sizin kendinizi iyi hissetmenizdeki en önemli etken.

Burcun Renkleri:siyah,gri,kahverengi,toprak tonları ve orman yeşili.

KOVA Burcu ev dekorasyonu
Asi bir kişiliğe sahip olduğunuz için size uygun ultra modern elektronik eşyalarla döşenmiş bir ev.Metalik rengine olan ilginiz çılgın mobilya ve aksesuarlarla döşenmiş olan evinizi tamamlayacaktır.

Burcun Renkleri:gümüş,metalik renkler,maviler.

BALIK Burcu ev dekorasyonu
Hayalgücünü sonuna kadar kullanan balıklar yaratıcı bir mekanda yaşamayı tercih ederler.Düşlere dayalı olarak düzenlediğiniz odanızı estetik anlayışıyla dekore edersiniz.Genellikle de denizle ilgili temaları tercih edersiniz.

Burcun Renkleri:solgun sarı,su yeşili ve mavisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir