Cascade Ev Mobilyaları

Cascade firması mobilya koleksiyonunda evin her köşesi için şık bir çalışmaya rastlamak mümkün. Metal ayakları ve kumaş kaplaması ile modern bir forma sahip olan Acapulco oturma üniteleri, salon şıklığını zarif bir dokunuşla artıran Gamma duvar ünitesi, bu tasarımlar arasında yer alan modellerden sadece bir kaçı..

Cascade Mobilya

Cascade Mobilya

Her iki modelde de markanın genç ve modern yüzünün izlerine rastlanıyor. Oturma ünitelerinde yer alan özel kumaşlar, ahşap tasarımlarda karşımıza çıkan farklı kaplama seçenekleri; koleksiyon üzerinde ne denli titiz çalışıldığının da kanıtları konumunda bulunuyor.

Markanın güçlü olduğu mekanlardan biri de yatak odaları… Bu sayfalarda gördüğümüz Epsilon modeli ise koleksiyonun seçkin çalışmaları arasında önemli bir yere sahip…
Tasarımın genel çıkış noktası; yatak odasının özel ve masumiyet uyandıran gizemi olarak belirginleşiyor. Dizayn aşamasında dikkate alınan detaylar sayesinde, tek renk olarak kullanılan beyazın vurucu gücü ortaya konmuş.

Modele hareketlilik veren ince çizgisel çalışmalara; başta gardırop kapakları olmak üzere, tüm modüllerde rastlanıyor. Geniş depolama alanı ve parlak yüzeyler; hem izlerken, hem de kullanırken keyifli zamanlar vaat ediyor.

Karyolada uygulanan hareketli yatak başlığı ile çeşitli tercihlere ulaşabilme özelliği de eklenmiş. Bu başlığın geniş ve uzun kaidesi, komodinler için de şık bir fon görevi üstlenmiş ve bütünlük duygusunu pekiştirmiş.

2 comments

  • ya ben kasım fuarında kumral bir genç gördüm yaşı en fazla 27 falan dı yani öyle gösteriyordu eyer bu kişi kimse benm adresime mail atsın söyleyeceklerim var önemli:

  • BEN CASCADE DEN OTURMA GROBU ALDIM AMA PİŞMANIM KEŞKE DOĞTAŞ DAN ALSAYDIM GERÇİ DOĞTAŞ ÖZEL SERİ CARMEN İSTANBULDAKİ EVİMDE VAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir