Çekmece

Evinizdeki dağınık görüntüyü saklayabilecek,ortalığın derli toplu olmasını ve görünmesini sağlayacak şık ve kullanışlı çekmeceleri hayatınıza dahil etmek ister misiniz?

Çekmece Resimleri, Çekmece Sistemleri

Çekmece Resimleri, Çekmece Sistemleri

Bol çekmeceli dolaplar imdadınıza yetişiyor.Oturma odanızdaki konsolların bol çekmeceli olmasına özen gösterin.Konsollarınızın hem hayat kurtarıcı hemde çok şık bir görüntüyle odanızı süslemesi bu çekmecelerle sağlanmatadır.Dergilerinizi ve gazetelerinizi saklamak içinde ideal bir depo olarak da kullanılabilir.

Mutfağınızda da kırıntılardan kurtulmak için çekmece içlerine kesme tahtası koyarak işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Özellikle ekmek keserken etrafa saçılan kırıntılardan kurtulmak için çekmece içi ankastre ekmek tahtası ile bu sorununuzu çözebilirsiniz.Altına yerleştirilen tabla ile kırıntıları bu alanda toplayabilir,işinizi bitirdikten sonrada rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Setüstü ocağınızın altını değerlendirmek için derin ya da dar çekmece ünitelerini tercih edebilirsiniz

Mutfagınızın her alanını en iyi şekilde değerlendirebilmek için tezgahaltı ankastre üniteler,mutfak dolaplarının en alt bölümündeki gizli çekmeceler oldukça işinize yarayacaktır.Bu bölgelerde tencerelerinizi tavalarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Yatak odanızda da kullandığınız büyük ebatlı mobilyaların içine yerleştirilern gizli çekmeceler dağınıklığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.Yatak ya da koltuk altındaki sandıklar yorgan,örtü takımları ve çeşitli eşyalarınızı saklamanızda ideal bir ortam sağlayacaktır.

Kemer, karavat, kol düğmesi gibi aksesuarlarınızıda düzenli bir biçimde saklamak için bölmeli çekmeceler ya da çekmece içi bölmeli üniteler pratiktir.Bu şekilde aksesuarlarınızı renklerine ve tarzlarına göre sınıflandırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir