Çocuk Odaları için Tasarım Harikası Ürünler

Çocuklar her zaman cıvıl cıvıl ve dolu dolu bir iç dünyasına sahipler. Özellikle çok küçük yaşlarda başlar bu canlılık ve çizgi karakterlere olan ilgileri de yaş ilerledikçe artar. Bu nedenle de çizgi film izlerken bazen kendilerini çok kaptırırlar ve gerçek dışı olduklarını düşünemezler. Karakterlere ve ya olaylara olan hayranlıkları iç dünyalarında şekillenir devamlı.

 

İşte bu tutkudan yola çıkılarak üretilen özel mobilya tasarımları, onların çok ilgisini çekecektir eminiz. Günümüzde siz de taktir edersiniz ki mobilya sektörü önemli ölçüde ilerleme kaydetmiş duurmda. Bu da tasarımlardaki fonksiyonluk ve görselliğin ne boyutta geliştiğinin bir göstergesi.

Yurtdışında özellikle tanınan ve başarılarıyla bilinen ünlü tasarımcı Judson Beaumont, mobilyalarındaki tasarım özellikleriyle fantastik ürünler elde etmeyi başarmış.

Çocuklar için eğlenceli olan bu mobilya tasarımları, onların ilgisini büyük ölçüde topluyor ve kullanışlı olmaları sayesinde de beğeni toplamaya devam ediyor.

Çocuk mobilyalarındaki bu ilginç koleksiyonlar, bir çizgifilm edası veriyor ve hem düşündüren. Hem de eğlendiren tasarımlar olarak dikkati çekiyor. Biçimsiz bir saat ve ya eğik bir gardolap modeli, bir çocuk için adeta hayal gibidir. Farklı saklama bölümleri olan, değişik kullanım şekilleri olan ve onların rahatlıkla kullanabilecekleri bu tasarımlar sayesinde hem odaları şenlenecek, hem bedenleri canlanacak.

 

Hem çocukları eğitebilmek adına da çok iyi olan bu ürünler sayesinde, sevdikleri eşyalarını korumayı da doğal olarak öğrenecekler ve odalarında zevkle vakit geçirecekler.

Bu tasarımları ülkemizde bulmak elbette şu an için mümkün değil ancak bazı firmalar sipariş alarak getirtebilmektedirler. Modelleri beğendiğiniz sürece sizler de aynısından tasarlatabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir