Çocuk Odası Dekorasyon Önerileri

Çocuk Odası Dekorasyon Önerileri

Çocuk odaları her ebevyn için büyük önem taşımaktadır. Özellikle çocukların gelişimini rahatlıkla tamamlayabilmesi için çocuk odası dekorasyonuna da önem vermeniz gerekir. Aydınlatma, mobilya, oda da kullanılan renkler, oyuncaklar, televizyon doğru bir şekil de seçilmeli ve yerleştirilmelidir. Bu nedenle çocuk odası dekorasyonuna da ağırlık vererek titiz davranmanız gerekir.

Öncelikle çocuk odası dekorasyonuna renklerden başlamanız gerekir. Odanın çocuk odası dekorasyonu olması ile birlikte renkler de zeka açıcı ve zekayı temsil eden renkler seçilmelidir. Örneğin yeşil rengi çocuk odaların da kullanılmalıdır. Çünkü fıstık yeşilinin zekayı açma özelliği bulunmaktadır. Yeşil gibi açık ton da renkler kullanarak çocuklarınızın huzurlu bir ortam da büyümesini sağlayabilirsiniz.

Çocuk odasın da kullanacak mobilyalar çocuklarınızın yaşına göre seçilmelidir. Çocuğunuzu 0-5 yaş arası ise beşik kullanmalısınız. Fakat beş yaşından fazla büyük çocuklarınız için yatak kullanmalısınız. Yatakların konforlu ve yüksek olmamasına dikkat ediniz. Daha çok yatak olarak bazaları tercih edebilirsiniz.

3 comments

 • Beth Charette

  Hi:

  Thank you for the input here. Your things are beautiful.

  I am a simple cabinet maker who would love to just be able to put my material on the web so the public could see my work.

  I have spent five years doing nothing but refining my design and bench skills.

  But, during that time, it seems others have been thinking about how to use the net to do who knows what. I don’t understand what they are saying.

  Anyway, I would just like to find a place where someone would start with step one and just show me how to do some simple web site that makes sense for my business.

  Right now, I know where the on button is (I guess that’s a switch) for my computer, and that’s about it.

 • cok guzel fakat benim 10 a yakin odam var hepside birbirinden güzel

 • cok güzeller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir