Çocuk Odası Örnekleri

Özenle tercih ettiğimiz sağlıklı malzemelerin,içimizi ferahlatan cıvıl cıvıl renklerin tercih edildiği çocuk odalarında bu sene daha sade daha sportif seçimler yapabilirsiniz.

Çocuk Odası Örnekleri

Çocuk Odası Örnekleri

Çocuklarımızın hayal gücünü yansıtabildiği tamamen kendi zevkiyle tasarlanmış bi odaya sahip olmaları hem yaratıcı kimliğini  ortaya koyuyor hemde hayal gücünün sınırlarını genişletiyor.

Çocukların tek özel alanı olan odalarını kendilerine ait mekanlara dönüştürme fikri ile yola çıkıldığında ihtiyaçların ve beğenilerin geçmişe oranla ne kadar değiştiği ortada.yaş grubuna göre belirlenen ihtiyaçlar ve beğenilerin doğru oda kurgusunda önemli bir yeri var.Tabiki çocukların ihtiyaçları da beğenileri gibi hızla değişiyor.Odda,Vibel,Stanley Kids ve İkea gibi işin uzmanı firmalar,birbiriyle en uyumlu kombineyi oluşturarak ve tabiki odanın sahibiylede iş birliği yaparak o yaşa ait temel ihtiyaçlara göre oda konsepti oluşturuluyor.Mesela 5 yaş için tasarlanmış bir odanın 5 sene sonraki ihtiyaçlara cevap vermesi mümkün değil.Bunun için ilerleyen yaşlarda odaya yeni modüller eklenmesi ya da mevcut olanların farklı kullanılması ile oda tamamen yeni yaşa uyarlanabiliyor.

Çocuk odası ranza örnek

Çocuk odası ranza örnek

Kendisine verilen bir odayı rengarenk cıvıl cıvıl bir dünyaya çeviren çocuklarımız için tasarlanan tüm mobilyalar hem esprili hemde ergonomik tasarlanıyor.

Çocuklardaki doğa sevgisi ağaç kokan malzemeler ve doğa figürleriyle birleşince tamamen natürellik ön plana çıkmış oluyor.Son zamanların en popüler trendi olan doğal görünümlü odalar erkek çocukların favorisi.

Düşlerin rengi pembe ve sevginin rengi kırmızı da kız çocukları için her daim çok revaçta.kalplerin,meleklerin ve yıldızların vazgeçilmez olduğu bu odalar,odanın içinde yaşayan prenseslerin hayallerini besliyor.

Çocukların ders yapacağı,kitap okuyacağı,resim yapacağı canlı ve enerjik bir çalışma alanı oluşturmak çok önemli.Dijital baskıyla duvar kağıdına dönüştürülmüş fotoğraflar,yer minderleri ve mini spor alanlarınında bulunduğu çocuk odaları popüleritesini koruyor.

Çizgi Kahramanlarla Çocuk Odası

Çizgi Kahramanlarla Çocuk Odası

Philips,Kico serisi ile çocukların dünyasını eğlenceli bir biçimde aydınlatıyor.50’yi aşkın çeşidi ile çocukları rahatsız eden,korkutan göz kamaştırıcı ışıklardan kaçınılarak kısık ışık kaynakları kullanılmış.Bu lambalar başucunda,tavanda ve duvar aydınlatmalarında  rahatlıkla kullanılıyor.Olası tehlike durumunu da düşünen Philips kompakt floresan lambalarda çocukların parmaklarını prize sokmalarını engelleyecek bir güvenlik sistemi geliştirmiş durumda.Sağlığa zaralı boya içermeyen bu aydınlatmaları yapı marketlerde bulabilirsiniz.

4 comments

  • bence oda takımları güzel ben fiyatları göremedim ama 800 tllik oda takımları arıyorum…. bu modellerde güzel…..

  • ÇOCUK ODASI ÖRNEGİ TEK KELİMEYLE MUHTEŞEM NERDE BULABİLİRİZ ACABA HANGİ MARKADA VARDIR BU

  • Mobilya Dekorasyon

    Herhangi bir mobilya firmasına özel olarak ürettirebilirsiniz.

  • ben yukarıdaki ranzayı çok beğendim koyu kahverengi olan doğal görünümlü filan diyor hani ama nereden temin edebileceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir