Dijital ürü

1928 yılında ilk elektrikli ütüyü üreterek tarihe geçen İngiliz elektrikli ev aletleri markası Morphy Richards yakın zamanda ürettiği farklı konseptteki ev aletleri ile ismini yeniden duyurmuştu.

1937 yılında çıkardığı ilk ütü ve 1938 yılında çıkardığı yenilenmiş tasarım ile bugün hala adından söz ettiren Mophy Richards, 1938 yılında ürettiği ütünün farklı türdeki ürünlere uygun ısıyı gösteren ışık bölümü bugün hala kullanılmakta.

dijital ütü

dijital ütü

PerformAir torbasız elektrikli süpürgeleri ile alerji yapan tozları çeken bir süpürge de üreten Morphy Richards, son icadı Dijital ütü ile bir kez daha kadınların kalbini kazanacağa benziyor.

Yeni ütünün özellikleri arasında dijital sonlandırma, ışıklandırılmış su tankı, hassas elektronik ısı kontrol paneli, turbo hızlandırıcı, 120 gr şok buhar, dikey ütüleme, damlama önleyici sistem, otomatik kapanma, seramik taban, daimi kireç önleyici filtresi gibi seçenekler bulunuyor.

dijital ütü 2011

dijital ütü 2011

Evin en keyifsiz işlerinden biri olarak bilinen ütü yapma bu özellikler sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor. Otomatik kapanma özelliği de unutkan ev kadınları için tatil yolundan geri dönüşlere son vererek konusunda bir devrim yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir