Doğtaş Caroline Salon Takımı

Doğtaş Caroline Salon Takımı

Mobilya markaları arasındaki yerini sürekli güncel ve değişik koleksiyonları ile koruyan Doğtaş’ın Caroline salon takımları sizlerle. Modern oturma grupları segmenti içinde harika görünüyor. Bir salon oturma grubundan insan ne bekler ki ?

Bizce ne bekler biliyor musunuz ? Rahatlık, konfor ve huzur. Bunların yanı sıra gelen konuklarınızın da ilgisini çekmesi cabası. Sırt minderlerinde kaz tüyü dolgusu ve yatak olma özelliğine sahip.Değişik renklerde kırlentlerle oturma grubunuzu daha renkli hale getirebiliyorsunuz, değişik renk seçeneklerine de bakabilirsiniz fakat ben bu rengi beğendim neden derseniz çünkü her daim kullanılabilecek bir renk, birde kirlenme sorunu yaşamalısınız. Aynı zamanda değişen tasarımlarla, sürekli güncelliğini koruyabilecek bir model

Tabi bu tür ürünler daha çok büyük odalarda tercih edilmeli,eğer evinizin salon bölümü geniş bir odaysa caroline salon takımını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Sizler için bu muazzam kanepe ve kanepe gruplarının resimlerine yer veriyoruz. Umarız çok hoşunuza gidecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir