Duvara Kapanan Yatak Modelleri

Duvara kapanan yatak modelleri genelde küçük odaları avantajlı hale getirmek için kullanılmaktadır. Çünkü gün içerisinde odanın alanına ihtiyaç olabilmektedir. Bu yüzden rahatlıkla sabah kalkıldığında duvara kapanabilen yataklar üretilmiştir.

kapanan yatak

kapanan yatak

Bu yatakların çok farklı versiyonları mevcuttur. Bazıları kapandığında masa haline gelebilirken bazıları da kitaplık halini alabilmektedir. Böylece gün içerisinde odada daha hoş bir görünüm ve ayrı bir çalışma alanı oluşturulabilmektedir. Bu yüzden özellikle küçük odalarda duvara kapanan yatak modelleri oldukça tercih edilmektedir.

duvar yatakları

duvar yatakları

Ayrıca odanın hangi kısmına yapılacağı da oldukça önemlidir. Yatak açıldığında yatağın sığacağı belli bir genişlik olması gerekmektedir. Bu yüzden bu küçük ayrıntıya dikkat edilerek duvara monte işlemi gerçekleştirilmelidir.

duvara kapanan yatak

duvara kapanan yatak

Duvara Kapanan Yatak Modelleri Nelerdir Ve Nerelerde Kullanılır?

Duvara kapanan yatak modellerinde kitaplık olan koltuk olan raf olan birçok model mevcut olmaktadır. Bu modeller odanın şekline göre çocuk odasında ebeveyn odasında hatta misafir odasında ya da salonda da alternatif yatma yeri oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. Böylece her duruma karşı hazırlık olma avantajı sağlanmaktadır.

3 comments

  • Kapanan yatağı almak istesem bana kaça maal olur acaba birde montajı biz mi yapıyoruz ankarada şubeniz varmı en yakın zamanda cevap yazarsanız sevinirim

  • Duvara kapanan yatak modelleri hakkında bilgi almak ve fiyat sormak ödeme şekilleri hakkında
    mümkünse telefonla konuşmak öğrenmek ve sipariş vermek istiyorum.

  • Erzincan’da ikamet ediyorum öncelikle fiyat ve mobilyanın ölçülerini öğrenmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir