Eğitici- Öğretici Mobilyalar

Genelde çocuk mobilyaları rengarenk, farklı ve eğlenceli tasarımlardır. Çocuk mobilyaları onlar için eğlenceli olduğu kadar, eğitici ve öğretici de olabilir elbet. Bunu düşünen tasarımcılar ve firmalar el ele verip ilginç bir adım atmışlar.

Eğitici özellikli tasarım harikası mobilyalar sayesinde çocuklarız eğlenirken düzenli olmayı, eşyalarını yerli yerine koymayı öğrenebilir. Peter Bristol, bunun için çok güzel çocuk mobilyası tasarımları yapmış .

Kız ve erkek çocukları için farklı seçeneklerde tasarlanan bu mobilyalarda, çekmece ve bölmelerin üzerilerine denk gelen kıyafet resimleri sayesinde çocuklarınız eşyalarının yerlerini bilecek, ona göre düzenli bir yerleştirme yapacaklar. Üstelik, çorap, etek, pantolon gibi kıyafetlerin resimlerinin dolaplar üzerinde olması onlara eğlenceli bir düzen anlayışı da kazandırıyor.

Çocuklaırnız hem ilk bilgilerini bu mobilyalar sayesinde geliştirecek, hem de keyifle eodasını toplamaya alışacaktır. Sizler bu tarzı evlerinizde de uygulayabilirsiniz. Mobilyalarınıza uygulaaycağınız yapıştırmalarla, çocuklarınızı eğitebilir, eğlendirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir