Evden Eve Nakliyat ve Mobilya Dekorasyon

Evlerimizde güzel bir kare yakalayabilmek adına belki yıllarda edindiğimiz birikimler ile sağladığımız mobilya dekorasyon çalışmamız, evimizden taşınmamız gerekmesiyle birlikte tehlikeye girebilmektedir.

İşte her nakliyat sırasında dekorasyon çalışmamızdan tavizler vererek bazı eksiklikler yaşayacak olursak bütünün güzelliğini kaybedebiliriz. Bu açıdan taşınmalar sırasında mobilya ve eşyalarımızın başına bir şey gelememesi gerekmektedir.

Bu sebeple taşınma durumlarınızda profesyonel bir destek almalı ve evden eve nakliyat firmaları ile çalışmalısınız. Fakat her evden eve nakliyat firması aynı hizmet kalitesinde çalışamayabilir. Bir nakliye firmasında aramanız gereken özelliklerden bir tanesi expertiz hizmeti sunuyor olması ve garantili taşımacılık kapsamında evinizi taşıyacak olmasıdır.

Expertiz hizmeti için ek ücret talep etmeyen firmaları tercih etmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Expertiz hizmeti ile evden eve nakliyat firması evinizdeki eşya ve mobilyalarınızın durumuna ve bu mobilyaların taşınması için gerekli olabilecek materyal ve araçların tespitine dair bazı çalışmalar yapacaktır.

Expertiz hizmeti sunan bir firma ile çalıştığınızda kendilerine dekorasyon konusundaki hassasiyetinizi iletebilirsiniz ve bu durumda taşıma sırasında daha dikkatli olunacaktır. Gerekli ambalajlama ve paketleme işlemleri tamamlandıktan sonra araçlara taşınan mobilya ve dekoratif aksesuarlarınız yeni evinizde istenilen odalara yerleştirilecektir.

Evden eve nakliyat firmaları arasında güvenilirlik açısından öne çıkan firmalardan bir tanesi de Ekintaş Evden Eve Nakliyat firmasıdır. Firma sizler için sorunsuz taşımacılık hizmeti suınabilmek adına teknik alt yapısını günden günce yenilemekte ve dekorasyon konusundaki hassasiyetinize saygı göstermektedir…

Bütün evden eve nakliye işlemleriniz için size sadece bir telefon kadar uzak olan Ekintaş Nakliyat, garantili taşımacılık kapsamında mobilya ve eşyalarınızı yeni taşınacağınız adrese sorunsuzca taşıyacak ve mobilyaların montaj ve demontaj işlemleri konusunda size yardımcı olacaktır…

Sorunsuz nakliye işlemi için Ekintaş Nakliyat iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır…

İletişim Bilgileri

Bağdat cad.Dumanlar iş merkezi no 130/18 Küçükyalı/İstanbul
Merk tel: 0216 417 4958-Şube Avrupa yakası (Mecidiyeköy): 0212 279 6499
Cep: 0532 331 4558

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir