Fonksiyonel Komodin

Mobilya sektörü gün geçtikçe kendini yenilemekte ve geliştirmekte. Üretmiş oldukları farklı modelleri ile çok amaçlı mobilyalar kullanıma sunulmaktadır.
Çok amaçlı mobilyaların başında da fonksiyonel komodin gelmekte.

Tekerlekli olarak üretilmiş olan fonksiyonel komodin ev hanımlarının temizlik yaparken zorluk çekmemelerini sağlamaktadır. Tekerlekleri sayesinde ev içerisinde kolaylıkla yer değiştirilebilen fonksiyonel komodin’in en bütük özelliği ise hem masa hem de komodin olarak kullanılabiliyor olmasıdır.

Ayrıca tek tarafı tekerlekli masa olarak ta kullanılabilen bu fonksiyonel komodin sayesinde yatakta kahvaltı yapma zevkini de yakalamış olursunuz.

Fonksiyonlu Komidin

Dışardan bakıldığı  zaman tasarımı ile modern bir çekmeceyi anımsatan fonksiyonel komodin, kenarından çıkarılan bir bölme sayesinde masa halini alabiliyor.

Özellikle evin içerisinde fazla eşya bulunmasını istemeyenlerin ilk tercihi olacak olan fonksiyonel komodin birden fazla kullanım şekli ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumdadır.

Zaman ilerledikçe artık daha modern çizgilerde üretilen mobilyalar evlerde farklı bir hava yaratmakta ve her zevke uyacak olan modeller ile ön plana çıkmaktadırlar. Bakalım mobilya modelleri gün geçtikçe bizi hangi modelleri ile şaşırtacak.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir