Garden Life Bahçe Mobilyaları

Haziran ayının gelmesiyle doğa yavaş yavaş kendini göstermeye başladı bile. Baharın merhaba demesi bahçelerimizin de yüzünü güldürdü. Garden Life, biz bu renkli günleri sıcak bir huzurla yaşayalım diye yeni sezona bomba gibi girdi. Bahçe mobilyacılığında çığır açan bu ürünler üstün kalite ve hizmet koşullarıyla sizlerin beğenisine sunuldu.

Garden Life Bahçe Mobilyaları

Garden Life Bahçe Mobilyaları

Garden Life dekorasyon bölümü, bahçe ve balkon mobilyalarının seçimi konusunda ön keşif yaparak, ihtiyaca ve mekana göre bir yerleşim planı çıkarmaktadır. Baharın göz alıcı renkleri ve büyüleyici ihtişamından ilham alınarak tasarlanan dış mekan koleksiyonu Flower serisi, misafirlerinizi ağırlamak ve bahçe keyfinize ayrı bir hava katmanız için ideal. Bu seri, bahçesinde ahşap ve renk cümbüşünün cazibesini bir arada yaşamak isteyenler için kaçırılmaz bir koleksiyon.

Bahçe Dekorasyon

Bahçe Dekorasyon

Garden Life yeni sezon ürünleri,  yüzde 50’ ye varan indirimleriyle de çok cazip.

Hiçbir yerde bulamayacağınız size özel tasarımlar ve hayallerinizi süsleyen yaratıcı, estetik, yepyeni bir tarz için Garden Life’ ın 2009 bahar- yaz koleksiyonuna mutlaka bir göz atın. Yaşama dair kendinizden bir parça bulacaksınız…

One comment

  • Sizden yani gran life tan alınan bahçe mobilyasında sandalyelerde problem yaşandı bunu onarılması hakkında bize nasıl yardımcı olabilirsiniz. Yönlendirecek bir atölye mevcut mudur ? Tarafıma bilgi verilirse sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir