Gazetelik

Gazetelik yani evin her yerine uyum sağlıyabilecek olan bu ürün, odadaki dekorasyonu tamamlayan gizli efektlerdendir.

Gazetelik

Gazetelik

Gazetelik evdeki görüntü kirliliğini engelleyen, gazetelerin bir arada bulunmasını ve evin içinde gazete aramaya son veren bu ürün aynı zamanda şık bir dekorasyon parçası olarak odada ilgi çekmektedir. Çeşit olarak fazla bir zenginliği olmayan bu ürün genellikle plastik veya ahşaptır. Ahşap ürünler, plastik ürünlere nazaran daha geniş bir yelpazaye sahiptir. Eğer ahşap boyama ile ilgileniyorsanız veya odadaki renk tonlarına uygun olmasını istiyorsanız kendinizin aldığı saf ahşap gazetelik kendi bakışınız ve zevkiniz doğrultusunda tasarlayabilir, kendi zevkinize göre odadaki dekorasyona son noktayı koyabilirsiniz.

Bir diğer kullanım amacıda gazetelik içine aylık aldığınız dergileri koyabilir, her ay değiştirebilirsiniz. Böylece misafirlerinizin gözünde o gazetelik değeri artar, her geldiklerinde gözlerini bu dekorasyon ürününe dikebilir. İçlerinden bir tanesini seçerek okuyabilir ve can sıkıntısı durumunda, sıkıntısını giderebilir. Gazetelik üzerindeki renk ve şekiller odadaki aheng ile uyuyorsa kişinin gözünde bu gazetelik mükkemmel gözükür.

Farklı zevk ve kişiye göre özel durumlarıda anlayışla karşılayan gazetelik, sık sık alınan dergilerin çöpe gitmesinden de kurtarıyor. Gazetelik odadayken kişi, gördüğü dergiyi atmak yerine gazetelik içine koyabilir.

Gazetelik Modelleri

Gazetelik Modelleri

Gazetelik Resimleri

Gazetelik Resimleri

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir