Genç Odası Takımları ve Çocuk Odası Takımı

Bu konumuzda genç odası takımları ve çocuk odası takımı resimleri yanında gençlerin mobilyaya bakış açısından söz edeceğiz..

Günümüzde mobilyalı evler genellikle aile evlerinde yer alır, bunun sebebi ise gençlerin ev masrafı olarak bir de mobilya eşyalarını eklememe isteğidir.Durum böyle olunca gençler mobilya ihtiyaçlarını karşılamak kendi metotlarını uygularlar.Bu metotların iyi ve kötü yanları vardır.İyi yanları hayalgücü ile iş çıkartmak, masrafsız mobilya yapmaktır.Kötü yanları ise görüntü bozukluğu ve ciddiyetsiz görüntüdür.

Bir çok komik ve video sitelerinde de görebileceğimiz gibi bu karelerin çoğu komiktir.Bir kısmı düşündürücüde olsa genel anlamda kişi bu durumlara gülerek yaklaşmaktadır.Resimler birbirinden farklı olsada genel olarak sebepleri maddi durumlarından olmuştur.

Hayalgücü devreye girdiğinde ise bazen bu öğrenci mobilya ları orjinal bir fikir olabilir.Bunlara örnek vermek gerekirse, meyve ve sebze kasalarını ters çevirip, üstüne örtü örterek sehpa yapmak, aynı kasaları üst üste koyarak bir kaç marangozluk işi ile ayakkabılık yapmakta olabilir.

Kötü yanlarına gelirsek kötü manzaralar misafirleri rahatsız edebilir.Aile ziyarete geldiğinde manzara bi bakıma iyi, bir bakıma kötüde olabilir.Öğrencilerin mobilyaya bakış açısı, evini nasıl idare ettiği şekli, ailenin genç hakkında kötü fikir sahibi olmasına yol açabilir.

Sonuç olarak gençler aileler kadar mobilyaya önem vermezler, onları daha çok maddi zarar olarak değerlendirirler. Sebebi ise kazançları sadece kendilerine, çevresine gereken önemi vermemesinden kaynaklanmaktadır.

Sizleri birbirinden farklı genç odası takımları ve çocuk odası takımı tasarımı ile başbaşa bırakıyoruz..

Genç Odası Takımları

Genç Odası Takımları Resimleri

Genç Odası Takımı

Genç Odası Takımı Resimleri

Genç Odası Takımı Resimleri

Çocuk Odası Takımı Resimleri

6 comments

  • Ankara’da çocuk odalarıyla ilgili dekoratif ayna ürünleri bulunan Mirror Fabbrica’nın çocuk odası aynası ürünlerini görmenizi öneririm: mirrorfabbrica.com/urunler/kids

  • bu genç odası takımları çok güzel. genç odası takımları resimleri için teşekkürler.

  • merhaba ben bursada oturuyorum gardrop ve kitaplık almak istiyorum ve burda beğendim.renk kahverengi.genç odası modellerinde sondan ikinci resim fiyatını ve ödeme şekillerini bana mail atabilirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir