İstikbal Deri Koltuk Takımı

Türk mobilya ve dekorasyon sektörünün öncülerinden İstikbal Mobilya modern tarzda yeni bir koltuk takımı bizlere sunuyor. İstikbal mobilyanın sunduğu bu istikbal koltuk takımının ismi Karel..Çok hoş ve sade bir tasarıma sahip koltuk takımı..

Geçtiğimiz senelerdede hazırladığı mobilya konseptleriyle bu sektörde ismini duyuran Istikbal firması 2009 yılındada karel koltuk takımı serisini bizlere sundu.. Bu istikbal koltuk takımı modern ve bir okadarda minimal bir tarz sunarak evlerdeki dekorasyon anlayışımıza değiştirecek kadar kaliteli tasarımlara sahip..

Koyu renklerin en hoş tonları ve deri kalitesiyle birleşen bu deri koltuk takımı hoş görünümüyle evlerin salonlarını süsleyebildiği gibi farklı mekanlardada rahatlıkla kullanılabilmektedir. Rahatlık ve konfor açısından denemekte ve bu keyfi yaşamakta fayda var..
Karel deri koltuk takımının kasa ön yüzünde bulunmakta olan metal ve ahşap tarzı şeritleriyse modele farklı bir hava veriyor.. Dizayn özelliklerinin yanında birde size pratiklik kazandırması açısından 3lü koltuk kısmında sandık bulunmakta ve evde kullanmadığınız fazla eşyaları saklamanıza olanak sağlamaktadır.. 2li koltuklarda özelliksiz bırakılmamış, onlarda yatak olma özelliğiyle rahatlıkla kullanılabiliyor.

İstikbal mobilya tarafından üretilen bu deri koltuk takımı ve daha fazlası için ülkemiz genelinde bulunan bini aşkın İstikbal bayii firmadan birine uğramanız yeterli olacaktır..

İstikbal Deri Koltuk Takımı

İstikbal Deri Koltuk Takımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir