İstikbal Oturma Grupları

2009 yılı dekorasyon modasını şekillendiren,istikbalin özel tasarımlarından oluşan yeni “Simply You” istikbal oturma grupları koleksiyonu dekorasyon seven insanlarla buluşuyor..

İstikbal Oturma Grupları

İstikbal Oturma Grupları

Geliştirdiği mükemmel koleksiyonlarla mobilya sektöründe öncü olan istikbal .heryıl olduğu gibi 2009 yılı içinde özel tasarım geliştirip sunmuştur .2009 yılı için geliştirdiği “simply You” koleksiyonu ile dekorasyonseverler evlerini kendi zevklerine uygun olarak dekore edebilecekler. “Simply You” koleksiyonunun içerdiği Vera, Monaco, Delta, Karel Ürün Grubu, Diva Yatak Odası ve Moda Baza gibi özel ürünler ev dekorlarında harikalar yaratıyor.

Hayatının her alanında olduğu gibi dekorasyon alanındada yeniliğe açık olan insanlar simply you koleksiyonunun sade çigileri ve doğal zerafetiyle aradıkları yeniliği doyasıya hissedecekler .Dizaynının yanında birde fonksiyonel işlevlerinde başarı sağlayan simply you koleksiyonu,farklı ürün gruplarıyla yeni dekorlar yaratmaya olanak sağlıyor.

Dekorunu değiştirmek isteyenlere koleksiyonun ilk konsepti olan mükemmel bir uyum içerisinde ve yalınlık taşıyan Conrad Koltuk Takımı, Vera Yemek ve Yatak Odası Takımı önerilebilir. Özellikle Conrad Koltuk Takımı,ışıldayan parlak taşlar, göz alıcı kumaşlar, dikişler ve genel olarak göze çarpan ince bir el işçiliğiyle öne çıkıyor Şıklığı ve fonksiyonelliği ayrıntılarla daha da zenginleştiren Vera Yemek ve Yatak Odası Takımı ise farklı tarzları evin her köşesine yaymak için dizayn edildi.

Ahşap ve derinin etkileyici uyumunu sunan Vera Yemek Odası Takımı, estetik ve konforun yanı sıra hayatı kolaylaştıran birçok ayrıntıyı birlikte sunan Vera Yatak Odası evleri moda tasarımlar ile dekore edecek kadar mükemmel bir dizayn sunuyor.

Simply You koleksiyonu ve özel konseptleri ile ilgili hertürlü bilgiyi ,ülke çapında 1000’e yakın İstikbal mağazasından elde edebilirsiniz.

One comment

  • istikbalyoneticileri ben cok fakirim ve kızıma prenses odadan almak istiyom ama hic bir zaman alamam ne olursunuz bana hayriniz olsun sadakaniz olsun yolarmisınız yollamasanizda sagolun kızım 8 yasında modelleriniz gercekten cok guzel allah her gununuzu hayirli kilsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir