İstikbal Rengoki Çocuk Odası

İstikbal Rengoki Çocuk ve Genç Odası Takımı ile belli ki çocukların gönlünde yer edecek..Ve belki de çocuklarınız odalarından hiç çıkmak istemeyecek. Kim bilir?Lafı fazla uzatmadan konumuza gelelim en iyisi.

Kullandığı sıcak tonlar ve yaratıcı tasarımlarıyla mobilya sektöründe çok iyi konumlara gelen İstikbal, görüyoruz ki bu ilerleyişini Rengoki Çocuk ve Genç Odası serisinde de gösterecek.

İstikbal Rengoki Çocuk Odası

İstikbal Rengoki Çocuk Odası

İstikbalin bu tasarımlarında; yarattığı üç kahraman konseptiyle Oscar, Speed, Puzzle, Line, Melodi ve Rainbow isimlerinde farklı koleksiyonları bulunmaktadır. Kullandığı tatlı renklerin ve ve ergonomik tasarımlara fonsiyonellik de eklenince, karşımıza muhteşem denebilecek kadar güzel bir Çocuk ve Genç Odası takımı çıkıyor.

İstikbal Rengoki Çocuk ve Genç Odası koleksiyonları içinde dikkatimi hemen Speed çekiyor. Herhalde o yıllara şu anda dönebilsem “Anne-baba!Bana bunu alın!” diye yalvarırdım.

İstikbal Rengoki Çocuk Odaları

İstikbal Rengoki Çocuk Odaları

Yarış arabası şeklindeki yatağına bir bakan bir kez daha bakıyor. Kırmızı rengi, havalı tekerlekleri ve üstüne üstün açılıp kapanabilen farlarıyla onu istememek elde bile değil.Tabi bu Speed Araba Karyolanın fiyatı biraz pahalı.İstikbal’in kendi sitesinde verdiği fiyatta yazan değer 1.042,20 TL. Belki biraz pazarlıkla bir güzellik yaparlar…

Rengoki’nin renkli macerasına siz de katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken hemen en yakın bir İstikbal Mağazası’na uğramak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir